Lista ocen Opel Astra G Kombi (273) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p-206@tlen.pl
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Klima i ogrzewanie znakomite. Czasami w deszczu lubi parować szyba przednia ale po włączeniu wentylacji na następny ząbek wraca do normy bardzo szybko.
~Garet
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Jest klima więc para znika szybko i latem jest COOL. W zimie ogrzewanie grzeje bardzo szybko mimo, że wskaźnik temp. silnika idzie do góry leniwie.
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nie miałem jak na razie żadnych problemów, dmuchawa działa cicho nawet na najwyższych obrotach. Klimatyzacja manualna robi to co do niej należy.
~ps
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nie dostrzegam brakow. W zime po 2-3km jest juz cieplutko. Przy deszczu jak szyby paruja to klima rozwiazuje problem. W cieple dni klima daje spokojnie rade.
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Ogrzewanie grzeje a klima ziębi. Zimą brakuje dodatkowego podgrzewania przedniej szyby - diesel bardzo wolno się nagrzewa (nie ma nawet w opcji).
~jerzyzep@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
dobrze, czasem mysle, ze buda jest za szczelne. przy malych predkosciach uchylam okno na niewielka szczelinke, pomaga przewietrzyc wnetrze..
~mikell
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
wentylacja sprawna ale problem z parującymi szybami nie mogę się go pozbyć parują podczas jazdy choćbym nie wiem co robił
~Loki
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
mój egzemplarz miał problem taki że bez klimy parowały szyby, więc jeździłem cały rok na klimie, ogrzewanie było ok,
~Marwor
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Samochód bardzo szybko się nagrzewa. Wystarczy kilka minut jazdy i prze -15 na dworze w samochodzie robi się ciepło.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~say
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Bardzo naciągana przeciętność , minus zwłaszcza w zimie /nie pomaga wymiana termostatu, nagrzewnicy i chłodnicy../
Opel Astra G Kombi