Lista ocen Opel Astra G Kombi (325) - Silnik

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W zupełności wystarczy do szybkiej i dynamicznej jazdy po mieście i na trasie. Dla mnie bomba. Choć jak się wciśnie mocniej gaz to zapomnijmy o małym spalaniu. W mieście jest mało elastyczny. B. często trzeba zmieniać biegi
~k-pax
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Silnik pracuje idealnie, mimo dosć dużego przebiegu. Komputerowe badanie potwierdziło, że trzyma wszystke parametry ksiażkowo. Bardzo cich, czasami kiedy zatrzymam się i nie wyłącze silnika mam wrazenie, ze nie pracuje.
~Lukag
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Trochę zbyt słaba jednostka jak na samochód o takiej masie. Jeśli jednak komuś zależy na ekonomicznej jeżdzie i przeciętnych osiągach, to będzie zadowolony. Idealny silnik do zagazowania, nie stwarzający żadnych większych problemów.
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
dość dobra kultura pracy silnika 8v.Dość w miarę elastyczny, nie sprawiający kompleksów na drodze przy wyprzedzaniu.Silnik ciągnie od 1300 obr/min. Nawet przy 5000 obr/min głośność pracy silnika jest do zniesienia
~MILAN
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Silnik jak na swoje 82 koniki jest i tak zaskakująco mocny . Czasami jak się da gazu to aż do fotela przyciska. Brakuje mu trochę mocy na większych prędkościach takich jak 160 - 170 wtedy trochę zajmuje mu to rozpędzenie sie.
~sekla email: seklaATtlen.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
nie wgniata w fotel, ale jeździ się bardzo przyjemnie :) moj silnik jest wyjatkowo ekonomiczny i tani w utrzymaniu - nie stac mnie na cos sportowego ;) ale jakby bylo, to chcialbym astre 1.6 16V albo 2.0 16V :)
~Robert
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Silnik lubi olej i trzeba o tym pamiętać, ma także swoje gorsze dni kiedy pracuje tak jakby mu się nie chciało, ale ma też bardzo dobre kiedy pokazuje swój pazur. Na szczęście częściej ma te lepsze.
~jacykos
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Osiągi silnika może i dobre. Zdarzają się awarie mi nawaliła pompa olejowa, koszt kupna używanej części to 300/500zł. Poza tym silnik bardzo lubi brać olej. Na 7000tys zalałem już 4 litry.
~seba771
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
osiągi wystarczające do jazdy miejskiej lub bez obciążenia. Głośny silnik, ale to chyba bardziej wina słabego wygłuszenia komory silnika. dolewki oleju maksymalnie 0,5 litra na rok -ok 15-17tys km
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Silnik jest dobry,trochę słychać diesla pod maską,ale jest oszczędny i osiągi ma nawet niezłe ale dla polepszenia osiągów planuje zamontować intercooler i zrobić chiptuning i co najważniejsze nie jest awaryjny
Opel Astra G Kombi