Lista ocen Opel Astra G Kombi (517)

~Radhob
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Minimalne spalanie na odcinku od uruchomienia silnika do jego wyłączenia na mecie na odcinku 75 km między centrum Łodzi a miastem w powiecie piotrkowskim wyniosło 4,5 ltr z powrotem do 4.7. Jazda spokojna z hamowaniem silnikiem gdzie się tylko da. Rozpędzanie łagodne i utrzymywane bardzo łagodnie wciśniętym pedałem gazu. Prędkość podróżna również łagodnie utzymywana bardzo delikatnym traktowaniem gazu. Każdy dłuższy odcinek wymagający redukcji... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~arcyk4@poczta.onet.pl
Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW
duże pojemne auto (wersja kombi,) mocny, elastyczny silnik, wygodne przy dłuzszych trasach, mało awaryjne, dla młodej rodziny wymarzone
2,5
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Silnik głośny jak to niemiecki diesel. Nie mam pojęcia gdzie te 100 KM? Gdybym nie słyszał turbiny nie wierzyłbym w jej istnienie. Ten samochód to muł. (Silnik)
~pawlik (pablos_33@o2.pl)
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
solidne auto za niezbyt wygórowaną cenę, sporo elektroniki, klimatyzacja, atrakcyjny wyglad pomimo ze jest bialego koloru:) tutaj nawet wychodzi na plus,
~DeWertus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto duze i wygodne. Osiagi wystarczajace do bezpiecznego poruszania sie po polskich drogach (przyzwoite przyspieszenie), poniewaz nie szaleje na drodze nie zalezy mi na Vmax > niz 140-150km/h. Co ciekawe nie mecze sie w Astrze za szybko (jezdzac Toyota Avensis 2.0 po przejechaniu 250-300km dretwieja nogi - i nie jest to tylko moja opinia), a tutaj nic - czasem tylko plecy daja znac o sobie, ale to juz jest norma. Relatywnie niskie koszty...
~Mariusz P
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
samochód oceniam dobrze. bardzo źle serwis w Skierniewicach dopiero po wydaniu prawie 3 tyś. znaleźli usterkę w pompie . wcześniej ze niby elektro zawory szwankują ze egr ze przepływomierz że paliwo złej jakości. Pojechałem do tutejszego specjalisty od dieseli i po 10 min powiedział ze to pompa i zainkasował 40 zł gdyby nie moja głupota z serwisem to bym miał regenerowaną pompę.
~Zbyszek
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Dobry samochód rodzinny. Oszczędny, dynamiczny (moment obrotowy 170NM wystarczający do bezstresowego wyprzedzania) pojemny w wersji kombi. Duża dostępność części zamiennych (ale raczej się nie psuje). Dobry silnik (niewysilony, zaprojektowany w Japonii, bez dwumasy i DPF). Samochód przejechał Bałkany bez najmniejszej usterki (ponad 3000 km w 2 tygodnie).
~Mate
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Polecam auto każdemu, kto chcę jeździć dużo i tanio!!!!!! 2 litrowy diesel, 101 KM pali mało a jak trzeba to odejście ma dobre. Bardzo funkcjonalne i wygodne auto! Ceny częśći zamiennych są znośne... Ale auto nie psuje się więc specjalnie mnie to nie obchodzi... wymienia się jedynie klocki... Rozrząd jest na łańcuszku więc wymieniać nie trzeba!!!na prawde auto godne polecenia!!!
~SxxxK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Gdyby nie silnik i karoseria to byłby całkiem dobry samochodzik. Tak co najwyżej przeciętny.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~Adamek adamekw1@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Bezproblemowe auto z niskimi kosztami eksploatacji i bardzo praktyczne.
Opel Astra G Kombi