Lista ocen Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majpreszyss
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jakość za pieniądze jakie musimy dać na polskim rynku za Astrę F jest doskonała. I uwaga jeśli samochód ma przetartą do nitek pseudoskórzaną osłonę gałki skrzyni biegów i siedzenie kierowcy na boku, należy mocno zastanowić się nad jego prawdziwym przebiegiem. Mam astrę od nowości z przebiegiem 203 000 km, osłona dopiero zaczyna się przecierać a siedzenie jest nieruszone, więc jeśli kupuje się tego typu samochód z niższym od mojego przebiegiem...
~luckyshot69
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Tutaj i tak za mało gwiazdek. Swoją Astrę kupiłem za tysiąc złotych, a dostałem zdrową budę z naprawdę zadbanym wnętrzem i lakierem. Z wyposażenia szyberdach, wspomaganie i dwie poduszki. Ceny samych aut jak i części naprawdę śmieszne - auto miało być prostym i tani pierwszym autem - w tej roli sprawdza się znakomicie.
~Pozytywny
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Idealnie. Ja za swoją dałem 1900zł i uważam że w tej cenie naprawde ciężko byłoby znaleźć coś lepszego. Jeśli poszukujesz dobrego samochodu do 2000zł to według mnie jest to oferta idealna. Tylko przestrzegam przed egzemplarzami Astra Classic. To był szmelc robiony już w Gliwicach wiele gorszej jakości niż niemieckie Astry.
~miszcz_g@interia.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
No tutaj astra króluje - jeździ się jak za darmo (8l gazu na 100), części są tanie, rynek jest zalany zamiennikami całkiem niezłej jakości, więc nie ma na co narzekać - warunek: trzeba miec zaufanego mechanika, bo ździercy obgolą człowieka do zera. Samo auto jest wygodne i za taką cenę (ok 6-8k zł) jest to naprawdę dobry interes.
~ijaijao
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli ktoś nie dysponuje dużym budżetem, a auto służy tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B i do tego musi przewieść coś w bagażniku(który jest dosyć spory) to lepiej trafić chyba już nie można
~mirstel
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jak na swój wiek to auto wyglądem wyprzedza epokę. Za małe pieniądze można mieć ładny samochód. Ja swój kupiłem za 4400 w 2006 a sprzedałem za 1500 w 2011 w stanie powypadkowym + części do naprawy.
~Blofeld
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Ceny niskie. Świetna alternatywa dla autek klasy B, jak Polo i Corsa. Żona ma Polo 6N2 r. 2000 i auto jest prawie pod każdym względem gorsze a kosztuje więcej. Tania eksploatacja
~Loki
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Za te pieniądze nie śmiałbym wymagać niczego więcej. Jeżeli ktoś mówi o niskiej mocy, słabym wyposażeniu podstawowym, to niech spojrzy na cenę katalogową podstawowej wersji.
~Michasz...
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jako nowy był naprawdę niedrogi. Ceny używanych są po prostu śmiesznie niskie,po części ze względu na popularność na rynku wtórnym. Naprawdę Dobry stosunek ceny do jakości.
~jarek.jaguscik@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Za psie pieniądze można nabyć dobry samochód - oczywiście import z Niemiec (inne warunki eksploatacji). Krajowe egzemplarze w wieku mojej Astry (14 lat) są dawno wyzłomowane.
Opel Astra F Sedan