Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldix
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Sylwetka ładna, natomiast przy dużej prędkości hałas wewnątrz auta, zgrzyty w zawieszeniu, słabe przyspieszenie. Miałem wrażenie, że będzie to samochód, który mnie pozytywnie zaskoczy, jednak stwierdzam, że zrobiony na sztukę. Wcześniej jeździłem Hondą HRV, bez porównania. Nie polecam
~Ewbes
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Przd zakupem Mitsubishi Eclipse Cross odwiedziłem kilka salonów i testowałem: Kia Niro, Kia Spartage, Hyundai ix 35, Honda HRV, Toyota CHR, Mitsubishi ASX. Wybrałem auto, z którego nie chce się wysiadać: ciche, komfortowe, dynamiczny silnik, prowadzi się pewnie i przyjemnie...Mitsubishi Eclipse Cross
~Luka
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Nie spodziewałem się, że ta marka mnie tak zawiedzie. Wnętrze jak z wcześniejszej epoki, zużycie paliwa jak kamaz. Głośno wewnątrz po przekroczeniu 110 km/h, słychać głośny szum opon. Wentylacja jak w gaziku, ciężko pozbyć się zaparowań na szybach, nie mam słów.
~Cezary
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bardzo przyjemny nowoczesny suw , silnik dynamiczny , przy spokojnej jeżdzie oszczędny , w środku dużo miejsca , mały bagażnik , przesuwana tylna kanapa ,dla rodziny 2+1 .. Bardzo zwrotny , w środku bardzo ładnie wykończony , z zewnątrz wedle gustu , mi się bardzo podoba .
~Andrzej
SUV PHEV 2.4 188KM 138kW
Samochód z pewnością dla osób które lubią się wyróżniać, oraz nie traktują auta jako kierownicy i 4 kółek do pracy. Tym pojazdem trzeba się nauczyć jeździć a jego użytkowanie z każdym dniem staje się coraz przyjemniejsze.
~Jarek Marcukiewicz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Nigdy więcej nie kupię tego auta , najgorszy wybór w moim życiu a miałem już sporo aut , około 30 , gdyby palił kilka litrów mniej to byłby dobry wybór, na plus system HI-Fi ,DAJE RADĘ!!!!!!!!!!
~Łukasz
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bez fajerwerków, przystępna cena za niezłą jakość. Widać dobrze na czym oszczędzano. Oczywiście całokształt bije na głowę Opla, Renault, dacie, kia etc. Był złożony w Japonii i dlatego go kupiłem.
~Piotr
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Auto sprowadzone z Kanady z uszkodzonym zderzakiem przebieg 30tys świetnie się trzyma drogi wcześniej jeździłem hybryda Honda crv i jest dużo ciszej,
~john
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Świetnie wygląda, bardzo dobre wykończenie, wygodny i komfortowy .
~Roni
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Taczka, której nie powinienem kupować