Lista ocen Mitsubishi Eclipse Cross (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Już raz oceniałem to auto po 5 latach użytkowania chętnie podzielę się opinią z perspektywy czasu. W sumie mogę potwierdzić te zalety które wcześniej opisywałem , dodam że poza serwisem corocznym , czyli wymiana olejów i filtra brak jakichkolwiek usterek. Serwis od 700 do 800 zł. Według mnie brak jakichkolwiek znaków z użycia mechaniki , nic nie stuka nic nie puka , nawet tarcze wyglądają jak nowe. Pomijam oczywiście jakieś zadrapania parkingowe.
~Jarek
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Ogólnie w miarę dobry samochód ale ma denerwujące wady. Przy drobnych nierównościach zawieszenie tłucze niczym w wozie drabiniastym i jest zbyt głośne. Przy ruszaniu i hamowaniu denerwujące trzaski ponoć zacisków hamulcowych na tzw. luzie technicznym. Tak mi powiedział serwis. Jeżdziłem wieloma autami i nigdzie nie spotkałem takiej irytującej dolegliwości. Siedzenia maja słabej jakości gąbkę, która już jest na bokach siedziska wygnieciona od...
~AdamKrk
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Auta używam zwykle do jazdy po mieście, chociaż dłuższe podróże też się zdarzają. Jest przestronne, daje poczucie bezpieczeństwa, dynamiczne, zwrotne, lusterka wsteczne dają szeroki przegląd drogi. Minusem jest ograniczona widoczność przez tylną szybę, ale można się przyzwyczaić. Mankamentem jest również toporna, manualna skrzynia biegów, które trzeba „wbijać”, szczególnie te niższe. Poza tym autko przestronne, wygodne dla rodziny 2+2 idealne,
~Krzysztof
SUV 1.5 T 163KM 120kW
ECLIPSE CROSS 1,5 Turbo 163 KM 2WD CVT. Po wszystkich ocenach, które przeczytałem miałem obawy co do swojego wyboru (w momencie odbioru samochodu). Po okresie roku kiedy użytkuje samochód mogę z cało pewnością polecić samochód. Jest bardzo komfortowy, cichy i wcale nie tak paliwożerny jak czytałem (ale o tym poniżej w kosztach eksploatacji). Aktualny przebieg 21900 km - 1 rok. Szczerze polecam !!!
~Franz Maurer
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Auto wygodne, ciche, zrywne, ale też przy tym łakomy na paliwo. Denerwujące plastki w bagażniku, rysują się dosyć szybko. Fajne chowanie rolety do bagażnika, ale boki wystają poza obrys podnoszonej podłogi i można ją uszkodzić. Kiepska regulacja HUD. Auto robione pod niskich Azjatów, więc wysoki kierowca, typu Zachar , miałby problem z regulacją wyswietlacza. Przy moim wzroście 176 cm jeszcze jest ok.
~Paweł
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Bardzo pozytywnie . Wysoka jakość materiałów wykończeniowych w środku. Samochód wykonany z dużą starannością. Mogę ocenić Eclipse przez pryzmat poprzedniego bardzo udanego samochodu tej marki mianowicie Lancera. Widać, że producent pozostawił to co srawdzało się w tamtym aucie i jakby dopracował i dołożył jakości. Porównując z konkurencją w tym segmencie nie ma sobie równych.
~Adas
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Auto jak dla mnie rewelacja. Skrzynia CVT z predyfiniowanymi 8 biegami to misttrzostwo. Wyciszenie na wysokim poziomie. Olbrzymia przestrzeń wewnątrz, niestety kosztem bagażnika. Spalanie- autostrada 140,9L..drogi krajowe do 90 ponizej 7L mozna spokojnie zejść. Bardzo dobra dynamika. Rewelacyjny skręt co ułatwia parkowanie w mieście. Bardzo dobra widoczność nawet przez tylną szybę
~Sylwester
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Jeździłem różnymi autami. Super wspominam Galanta 2,5 V6. I szczerze powiem, że jakościowo jest kontynuacja dobrej tradycji marki. Przede wszystkim, to rasowy japończyk. Wrażenia z jazdy niesamowite. Wyciszenie tego auta, to bajka. Fotele wygodne, Można spędzić w nim wiele godzin i nie jest to męczące. Tak na prawdę, to nie chce się z niego wysiadać. Polecam.
~Jarek
SUV 1.5 T 163KM 120kW
Dla mnie autko ok. dziwią mnie komentarze - dużo pali. A ile ma palić tyle co "maluch ". Jak się ktoś decyduje na auto o takich gabarytach, to powinien wiedzieć, że takie coś musi dobrze"zjeść" . Samochód spełnia moje oczekiwania nie jestem znawcą, ale jedzie cicho, szybko a ludziska się za nim oglądają. Uważam swój wybór za bardzo dobry.
~new_eclipse
SUV 1.5 T 163KM 120kW
nie wiem czy to wina android auto czy samego sprzętu w aucie ale podłączenie telefonu z androidem i jego obsługa to kicha. Nie mówię już o obsłudze głosowej..... tylko po angielsku i to jest najmniejszy problem - ale wywołanie kogoś z kontaktów to graniczy z cudem a jak ma jakieś polskie znaki w imieniu lub nazwisku to zwyczajnie dupa, nie da się :(