Lista ocen Mitsubishi Carisma (344) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 783 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kedzior
Sedan 1.8 116KM 85kW
Auta są tanie, kupione u Niemca co daje dobre wyposażenie. Ja mam klimę, 4 szyby elek. szyberdach elek, ABS wspomaganie, centralny, 2xAIR oraz przeciwmgielne przód. Za 20000 można sprawić sobie super wersję z rocznika 2004. POLECAM
~Kierowca.
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Za te pieniądze mógłbym mieć gołego Golfa 1,6l. Hondę civic-z mniejszym silnikiem i mniejszym wnętrzem. Wybór był oczywisty, wolę samochód większy od tych co wymieniłem i z lepszym wyposażeniem (bez skóry i ASR).
~Norbii
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Daje maximum. Poziom zadowolenia jest wysoki. Mimo posiadania auta przez pare lat dalej wsiadam do niego z checia i pelnym usmiechem na ustach. Design nadwozia rowniez sie prawie w ogole nie zestarzal mimo paru wiosen na rysnku.
~nzozstomed@gmail.com
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Za cenę brutto w leasingu - 6 lat temu 75000 , spodziewałem się więcej po serwisie . Serwis do niczego. Samochód trudno sprzedać , pomimo, że jest sprawne. Brak serwisu ogranicza dłuższą eksploatację niż 100000.
~Lukas
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
za stosunkowo niewielkie pieniądze można nabyć całkiem duży rodzinny samochód z dobrym wyposazeniem, jak każdą uzywkę polecam dobrze sprawdzić przed kupnem, samochód dla każego, spokojnego ojca rodziny i szybszego kierowcy.
~onyks1
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Jeżeli możesz kupić to auto za okolice 5 tyś. z dobrym wyposażeniem, polecam. Każdy grosz powyżej tej sumy to stracone pieniądze. Jeżeli jeździsz dużo po mieście to lepiej poszukaj czegoś z LPG...
~MC
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Stosunek ceny do walorów użytkowych rewelacyjny. Ciężko chyba znaleść auto które za tak niewiele daje tak dużo. Wbrew pozorom tanie części, warto szukać zamienników od volvo V/S40 będą jeszcze tańsze.
~Mazi
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Zdecydowanie stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku dużym plusem, \"winę\" za taki stan rzeczy ponosi zapewne produkcja w Europie i fakt, że prócz silnika nie ma w nim zbyt wiele japońskich części...
~marcelig@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
4 lata temu dałem za auto miesięczną wypłatę, dzisiaj jest juz warte tygodniówke. Zaufanie jakim darzę to auto, wyceniam na więcej niż np wynosi cena nowego francuza. Stosunek jakość/cena-bardzo dobry.
~Gaworek
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Jak dla mnie za 10 tysięcy samochodu tej klasy się nie kupi. Jedyny mankament to mało mocy:) Tak chociaż z 200KM przy tej masie ale i przy tym spalaniu byłoby ideałem. Samochód naprawdę godny polecenia.