Lista ocen Mitsubishi Carisma (344) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 783 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł1987
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Ja kupiłem cari za 10 tyś. Wydaje mi się to za okazyjną cene auta kl średniej z 125 kucami pod maską i 10 wiosenkami eksploatacji.
~FRYC6KF
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
za tą cenę taka bryka... ja kupiłem swoją w niemczech i przyjechałem nią na kolach dałem za swoją jakieś 12tyś zł oczywiście...
~Marcino23
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Cena jak na samochod tej klasy , wyposazenie , jakosc wykonania jest naprawde niska w stosunku do produktow konkurencji
~Liński Artur
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jest wszystko, co trzeba. Za te pieniądze kupiłbym audi bardzo stare i zapisał się do mechanika na częste wizyty.
~saymonhb
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
teraz bardzo dobry zakup za tą kaskę 8-15 tyś. w zależności od stanu i wyposażenia.:-)))))) Kiedyś były za drogie :-((
~LASUŚ
Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW
uczciwie polecam auto bezawaryjne auto dla ludzi którym się nie przelewa wystarczy dbać o olej i podstawowe sprawy
~mitsuużytkownik
Sedan 1.6 100KM 74kW
Carismę coraz częściej widać na ulicach. Ceny nie są wygórowane. Części - łatwa dostępność - wystarczy sprawdzić na allegro
~robot0
Hatchback 1.8 16V 140KM 103kW
godny polecenia. za stosunkowo nieduze pieniadze można kupić naprawdę fajne, dajace duzo radości z jazdy auto. nim chce sie jeździć
~TK
Sedan 1.8 16V 140KM 103kW
Za niewielką cenę (używanego) auta, dostajemy bardzo dobry samochód, niezawodny, dynamiczny i w pełni wyposażony. POLECAM!
~Waski
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Szukałem Volvo S40 , czyli to samo w budzie Volvo i za większą kaskę. Teraz nie żałuję, Misiek to lepszy wybór.