Lista ocen Mercedes Viano (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~Adam L.
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Mimo całkowitej automatycznej klimy na przód i oddzielnej na tył nie równo działa ogrzewanie po bokach jest zimno, a na środku gorąco. Trzeba wyłączyć automat i gimnastykować się z wywietrznikami żeby jako tako ustawić. Silne przedmuchy przez boczne odsuwane drzwi. Tylna dmuchawa działa b. głośno.
~rafał
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
klimatyzacji nie ma możliwości naprawy ponieważ wyłącza się po 4 godzinach jazdy, a w serwisie nie mogą tego sprrawdzić - jedynym sposobem jest wyłączenie klimatyzacji i włączenie max ogrzewania i po 5min. można włączyć klime na kolejne 4 godziny
~pakasper
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
W zimie, poniżej minus 10, na dłuższych trasach muszę wspomagać się Webasto w ogrzewaniu wnętrza, bo pomimo dwuobwodowego ogrzewania w aucie nie jest najcieplej. W lecie klimatyzacja daje radę.
~VIANOMANIAK
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
OCENA 5 POMIMO ZE POSIADANY MODEL NIE MA 2-STREFOWEJ KLIMATYZACJI AUTOMATYCZNEJ, ODPAROWNIE SZYB Z TYLU - W CIAGU 3 MINUT PO RUSZENIU, Z PRZODU 30 SEKUND. DMUCHAWA N 4 I 5 ZAKRESIE JEST JAK HURAGAN
~Rafał Z
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Niestety nie mam klimy z tyłu i to może być kłopotliwe ale moge zawsze dołożyć już takie rzeczy robiłem w innych autach i to bez problemu .Czy bedzie trzeba się okaże po wakacjach.
~Grzegorz
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Ze względy na gabaryty chłodzi i grzeje się ciut dłużej. Mam czarny kolor, więc na upale chwilę schodzi aby schłodzić wnętrze auta. Z dogrzaniem nie jest tak źle.
~44pp@wp.pl
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
w największe hiszpanskie upały w aucie było komfortowo, jedynie przy ulewie z pełną załoga na pokładzie trzeba było od czasu do czasu odparowywać szyby - jeden specjalny przycisk
~jradek
Van Facelifting 2.2 CDI 165KM 121kW
Klima trochę za słaba do takiego gabarytu auta. Duże szyby powodują szybkie i mocen nagrzewanie auta, a klima nie jest w stanie tego wnętrza schłodzić.
~Miki
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Ani zimą, ani latem mnie nie zawiodła, fakt, że mam też i tył klimatyzowany, ale na plus jest fakt, że to spore i przeszklone auto, a klima daje super radę.