Lista ocen Łada 110 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paco Zabrze
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Wszystkie czujniki po jakimś czasie zaczynają wariować, światła zaczynają szwankować szczególnie szybko z tyłu (beznadziejne wykonanie plytki pcb do tylnich świateł), Wszystko skrzypi i trzeszczy nawet od nowości, elektryczne zamki i szyby po jakimś czasie już nie działają jak powinny. Klapa tylna w pewnym momencie sama zaczęła się otwierać podczas jazdy. Wykonanie wnętrza w samochodzie to jest po prostu tandeta pierwsza klasa (patrz zegarek)....
~Leszek
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Hmm - zaraz jak go kupiłem była do wymiany stacyjkna i rozrusznik. Poza tym termostat, klocki, żarówka, bezpiecznik i spaprana instalacja radiowa (jakiś grzebuś w warsztacie kable na styk łączył bez izolacji). Raz spadła linka od sprzęgła (mechanik poluzował i nie dokręcił). Ostatnia sprawa - coś nie tak z elektrycznymi oknami z tyłu - ale to podobno kwestia bezpieczników - nie wiem tylko których, a nie chce mi się tego rozkręcać.
~don.rogallo
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Jak muchy padają podnośniki szyb - 180 zł sztuka. Nie działa czujnik temperatury wnętrza, czujniki otwarcia drzwi, niektóre kontrolki oszukują (poziomu płynu do spryskiwacza szyb, zużycia klocków chamulcowych). Czsem wentylator chłodnicy włącza się bez powodu. Takie nieistotne, ale wkurzające duperele.
~Jasik13
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
DROBIAZGIEM KTORY WSZYSTKIM PRZESZKADZA SA ZACINAJACE SIE SILOWNIKI ELEKTRYCZNYCH SZYB ALE TO NIE PROBLEM BO WYSTARCZY STUKNAC W NIE KLUCZEM I DZIALAJA. KTO MA WIECEJ SMYKALKI TO DORADZAM ROZEBAC GO I PRZESMAROWAC TULEJKI NA WIRNIKU I GWARANTOWANA DOZYWOTNIA NIEZAWODNOSC.
~Nieszczęsny były właściciel Łady 110, Stefan
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Każdy wyjazd wiązał się z ryzykiem czy dojade do celu. Byłem pewny, że coś ulegnie awarii. Starałem się odgadnąć co tym razem się zepsuje. Psuło się: czujniki, zegar, elektryczne podnośniki szyb, silnik wycieraczek, zbiornik płynu do spryskiwaczy przeciekał.
~Chrystek
111 Kombi 1.5 77KM 57kW
Stylizacja ładna, chociaż centralny zamek i elektryczne szyby przednie to za mało. Było by EXCELENT gdyby była przynajmniej ręczna klimatyzacja.
~joko
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
psuje się wszystko co może się popsuć, ja wymieniałem czujnik położenia przepustnicy, silniczek krokowy, stacyjkę wiele innych
~laczpa
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
samochod sprawuje się doskonale w warunkach letnich i zimowych .W niskich temperaturach zapala bez problemów.
~Marek Bąk
111 Kombi 2.0 77KM 57kW
Bardzo zawodne.Włączniki ,plastiki, Uszczelki, zamki, Lampy
~majmun
111 Kombi 1.5 77KM 57kW
zaraz po zakupie trzeba było dokonac paru regulacji ale potem juz bez zarzutu