Lista ocen Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW 2017-2018 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Aksamitne tony, aksamitny dźwięk pracującego bez wysiłku motoru. Podbicie dźwięku przez głośniki brzmi bardzo naturalnie ale można go ustawić na minimum i moim zdaniem to jest najlepsza opcja. Dźwięk nawet przy ostrym przyspieszaniu nie jest natarczywy. A sam silnik ma zawsze tyle pary, że trzeba nauczyć się jeździć od nowa a właściwie to nauczyć się wcześniejszego hamowania bo choć silnik jest dwa razy mocniejszy od normalnego to hamulce są...
~szkoda, że to auto sprzedaje, muszę z powodu inwestycji, wiem że jak będę miał znowu gotówkę, to sobie go kupię:)
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
silnik chodzi ogólnie super, daje radę we wszystkim i się nie męczy, szkoda że to 3.3 V6 nie brzmi jak v6, Kia mogła nad tym popracować, jak go kupowałem to miałem do niego obawy, bo jest nowy i nie wiadomo jak się mógł sprawdzić, ale jest dobrze :)
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
3.3 litra turbo, jeszcze bez żadnych filtrów cząstek stałych itp. Niby wszytko wporzadku ale nie jestem pewien czy ona ma te deklarowane 370 km. Z Golfem R czy Mercedesem CLS500 ma duże peroblemy na trasie.
~Tomek M.
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Fajnie mruczy, ale nie wnerwia głosem. Ma dobry dół, lubi obroty, jest dość elastyczny jednak średnio współpracuje ze skrzynią. Przyśpieszenie podobne do BMW (wyższy moment) , ale ono jest trochę słabsze.
~Dz
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
3.3 mistrzostwo, silnik nie łapie zadyszki, nie ważne czy jedziemy 50km/h czy 120km/h super przyśpiesza, dodatkowo jest w miarę możliwości ekonomiczny, cichy jak dla mnie rewelacja.
~Stinger user
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Bardzo dobre osiągi, silnik dynamiczny, mocy więcej niż potrzeba. Bez problemów po kilkudziesięciu tysiącach kilometrów.
~Stinger user
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Moc pozwala na błyskawiczne i bardzo bezpieczne wyprzedzanie na drogach krajowych.Nigdy więcej mniejszych silników.
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Mogli by dodać jako opcja jakiś aktywny wydech super robotę robi symulacja wydechu z głośników ale wiadomo to nie to samo :)
~PK
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Super. Chyba najtańsze v6 na rynku. Kultura pracy i moment obrotowy. Jedzie 140 kmh przy obrotach 2000 (benzyna!)
Kia Stinger Liftback