Lista ocen Kia Stinger Liftback (38)

~Stinger user
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Piękny wygląd, niesamowite osiągi, bardzo dobrze wyposażenie. To tylko niektóre zalety.
3,6
~Dronem
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Niestety pomimo zachwytu dziennikarzy wersja cywilna 255KM szalu nie robi o czym nizej.
~Hymnodos
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Robię długie trasy (ok 400 km) dojeżdżając do pracy . Przy 50 tys padły katalizatory. Auto stoi już 2 miesiące w serwisie , może za miesiąc dolecą (według serwisu od 6 tygodni są już w samolocie). Z drobnych usterek: po rozruchu zimnego silnika - przy ok. 0 stopni C, coś stuka w silniku, oraz irytujący szum powietrza w uszczelkach drzwi Fatalna obsługa klienta na infolinii: infolinia@kia.com.pl. Pani P. ma klientów za idiotów - prośba o...
~PK
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Pstryczek w nos dla Audi, BMW i Mercedesa. Prowadzenie i wyposażenie na poziomie premium. Multimedia wyraźnie gorzsze, ale tu właśnie możemy zaoszczędzić 150 tys. PLN do aut niemieckich o porównywalnych parametrach
~Dz
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Długo szukałem auta odpowiedniego dla siebie. Ostatnio jeździłem F11 i 308 GTI. Porównując Kie do segmentu premium zbytnio nie odstaje. Jakość wykonania ok, ale przede wszystkim to jaka frajdę daje to auto. Człowiek zaczyna szukać pretekstów żeby gdzieś pojechać. Myślę że każdy kto lubi motoryzację i chce mieć frajdę z jazdy powinien go rozważyć.
~Diomed44
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Bardzo fajne auto - gdyby zmienili wyswietlacz LCD (bardzo dobra reakcja na dotyk ale jakośc strasznie kiepska. Szata kolorystyczna jak w najtańszych modelach, brak żywych barw, nawigacja jak 10 lat temu). Casła reszta jest rewelacyjna.
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Auto jeździ świetnie-to moje pierwsze v 6 i jak na razie wrażenia z jazdy są niesamowite.Do tej pory jeździłem mondkami i skodą superb po 200KM, a różnica jest ogromna.Jak to Pertyn powiedział-superb jest większy,praktyczniejszy, ale przy Stingerze to w ogóle nie jest samochód.Ma chłop rację.
~T.O.
Liftback 2.2 CRDi 200KM 147kW
Stinger jest świetnym samochodem. Daje dużo frajdy z jazdy. Jest też całkiem praktyczny. Ma mnóstwo zalet i tylko kilka niewielkich minusów. Zalety: świetnie się prowadzi, doskonale trzyma się drogi, jest wygodny i dobrze wykonany. Minusy to lekko podwyższony szum przy prędkościach w okolicach 150 km/h ( możliwe że to opony), diesel zaczyna ciągnąć od 1,7 tyś obrotów - tu ratuje sytuację przełączenie na tryb sportowy. Reszta jest super!
~Maciek
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Dynamiczny, zupełnie wystarczający na PL drogi. 255km i wysoki moment robi swoje. (Silnik)
~wyrwin
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Świetne auto. Polecam każdemu kto che mieć stosunkowo tanie granturismo
Kia Stinger Liftback