Lista ocen Kia Stinger Liftback (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Liftback 2.2 CRDi 200KM 147kW
Mialem sporo samochodowy (BMW 3 F31, Audi A6 C7, Mercedes c klasa w205) ale zaden tak dobrze jak Stinger nie jezdzil. Opisalbym to jak jazde starszymi BMW tylko zrobiona pod dzisiejsze standardy.
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Na suchym praktycznie nie można wyprowadzić jej z równowagi, na mokrym można bezpiecznie zarzucić tyłem,na śniegu trzeba uważać-charakterystyka auta z napędem na tył-lepiej wtedy włączyć tryb ECO.
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
czuć, że maczali tutaj palec inżynierowie BMW. Dla mnie bajka. jest precyzja, jest feedback. hamulce mogły by być lepsze i bardziej dozowalne przy tej mocy silnika
~szkoda, że to auto sprzedaje, muszę z powodu inwestycji, wiem że jak będę miał znowu gotówkę, to sobie go kupię:)
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
układ jezdny bardzo dobrze chodzi, ale jak jeździłem innymi w jeździe testowej to nie ukryje, konkurencja radzi sobie lepiej, a tak to nie ma się do czego przyczepić więcej
~Hymnodos
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Niby ma AWD, ale wjeżdżając z parkingu w Austrii, prawie skasowałem sąsiednie auto. Kręciły się tylko tylne koła - zsuwając auto na bok
~Adrian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Auto prowadzi sie pewnie, przy duzych prędkościach autostradowych oraz na zakretach samochod jedzie jak przyklejony. Poezja!!!!
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Genialny. Zero luzu, każdy ruch kierownicą daje efekt na kołach. Duża przyjemność z jazdy.
~towe
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Zaliczyłem wiele jazd fordami,skodami ,oplem z nowym 4x4.audikami i bmkami- i kijanka bije wszystkich.
~PK
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
I komfortowy i twardy. Trzyma tor jazdy jak sportówka i nie męczy. W tej cenie mistrzostwo świata
~Dronem
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Tutaj jest dobrze aczkolwiek na niektorych trybach zbyt gumowato
Kia Stinger Liftback