Lista ocen Kia Stinger Liftback (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jrc
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Ogrzewane i wentylowane fotele z przodu, ogrzewane fotele z tyłu, nawiewy z tyłu, klimatyzacja dwustrefowa, podgrzewana kierownica. Ile dziesiąt tysięcy trzeba zapłacić "u niemca" żeby mieć to wszystko, o ile w ogóle takie opcje są dostępne? :D Lepiej to ja nie wiem co mogłoby być, chyba stewardesa z winkiem czy coś...
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Klimatyzacja4 Passat lepiej rozprowadza powietrze w kabinie. Wentylacja foteli trójstopniowa oraz ogrzewanie wraz z kierownicą plus fotel elektryczny z kolumną kierownicy z pamięcią po stronie kierowcy sprawia wrażenie że czujemy że jeździmy autem premium i bardzo podnosi komfort jazdy w upały cy zimą.
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Konkurencja niemiecka robi to nieco lepiej. Przy szybkiej jeździe marznie lewa ręka kierowcy a temperatura wewnątrz zależy od prędkości jazdy. Nie mniej całą zimę można przejeździć bez włączanie klimy i nic nie paruje tak więc pod tym względem jest bardzo dobrze.
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Szybko się nagrzewa, super działają podgrzewane i wentylowane fotele. Klima latem też daje radę. Niestety jeśli na tylną kanapę zamkniemy nawiew, bądź ustawimy go na ciepły to nagrzewa się ładowarka indukcyjna umieszczona w tunelu środkowym.
~Adrian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Klima chodzi bez zarzutow, szybko chłodzi i grzeje. Fotele przednie podgrzewane i wentylowane oraz tylne podgrzewane. Wentylacja jak i grzanie 4 liter najwyzsza klasa.
~Julian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Póki co mogę powiedzieć że klima wydajna i bardzo przyjemnie działająca - nie wyje jak w niektórych samochodach i utrzymuje żądaną temperaturę.
~Dawid
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Wentylacja foteli działa 100 razy lepiej niż w VW Passat B8 2017. Ogrzewana kierownica i fotele grzeją po całości i szybko się nagrzewają.
~MaRHE
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
szybko się nagrzewa , dobrze rozprowadza nawiew , szybko i mocno schładza w porównaniu do innych aut które miałem.
~El Draque
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Nawet zimą jeżdżę na AC, dzięki temu utrzymuje stałą temperaturę. Wszystko działa tak jak powinno
~Stinger user
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Wszystko bez zarzutów. Dodatkowe, dedykowane nawiewy na tylną kanapę.
Kia Stinger Liftback