Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (46)

~Slawa
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Całokształt niby oki,. ale, no właśnie. Po przesiadce z citroena c4 grand picasso trochę żalu jest do Sportaga. Przede wszystkim jak dla mnie jest zbyt głośno, o dziwo cicho robi się powyżej 140km/h. bardzo słabe lakiery, szyba przednia dostaje rysy na sam widok skrobaczki, skrzynia biegów średnia, siedzenia bardzo niewygodne. Na plus, nie awaryjny i mało pali.
2,9
~Siti
SUV Facelifting 1.6 CRDI 136KM 100kW
Auto tragiczne układ jezdny gorszy niż w golf 3 jeżdżę jako PH tym autem i nie polecam, w zimie masakra za wysoko nadmuch wieje na przednią szybe, wycieraczki zmarznięte, spalanie 11 litrów w mieście 10 trasa w silniku 1,6
2,9
~Siti
~Piotr94
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Auto za rozsądną cenę z fajnym wyposażeniem.
~BOGDAN
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
po przejechaniu 46 km samochód nie odpala Kia Lubin
~bartekn82
SUV Facelifting 1.6 CRDI 136KM 100kW
Kupilem to auto na probe i sie nie zawiodlem. Przestronne, ekonomiczne, po prostu jezdzi i sie nie psuje.
3,1
~kiaklin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Kierownica po 30 000km wytarta jak nie wiem co, po zgłoszeniu do centrali naprawa gwarancyjna odrzucona ze względu na naturalne zużycie. Tyle ważna jest gwarancja w Kia, przestrzegam przed zakupem (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,1
~kiaklin
~robert_ostrowski
SUV Facelifting 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Najwiekszy minusy to: 1) za krotka regulacji kolumny kierowniczej i 2) krotkie siedziska 3) slabe wyciszenie
4,1
~Tomasz
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Niby ładnie, fajnie chodzi ale tragedia jesli chodzi o przyspieszenie. Wyprzedzanie trzeba planowac jak w starym TIRze (Silnik)
Kia Sportage IV SUV Facelifting