Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (46)

~Lothar
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Dynamiczny i elastyczny, pracuje cicho. Na minus dość spore spalanie (średnia całościowa ok. 9.5l 80% trasy, 20% miasto, AWD, automat). (Silnik)
~Dominik
SUV Facelifting 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
brakuje mocy przy większych prędkościach. Na mieście bardzo dynamiczne auto. Super działa start-stop z mildhybrid (Silnik)
~RobB
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Przy zamontowanym foteliku, do tyłu wchodzi tylko jeden pasażer.
~Lupus
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo pozytywnie odbieram jazdę tym samochodem, silnik troszkę głodny, ale frajda z jazdy jest znakomita,
~Dominik
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Po 1.5 roku użytkowania kupiłbym samocjód ponownie. Polecam w szczegolnosci silnik benzynowy 1.6 T-GDI, ktory zapewnia optymalne przyspieszenie co znacznie rzutuje na komfort i bezpieczeństwo podróżowania.
~chmieluk
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto super, prowadzenie i trzymianie drogi bez zarzutów, wykończenie wnętrza jak na tą cenę też bardzo dobre. Silnik bardzo fajny. Jedyny minus to skrzynia.
~JJ
SUV Facelifting 1.6 CRDI 136KM 100kW
Zmienilem auto z sportage 3 generacji na następną. Jest widoczny skok jakosciowy przu zachowaniu dobrej ceny
~Piotr_ww
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Niewyczynowy ale w miarę elastyczny. Do spokojnej jazdy. (Silnik)
~robson33
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bez awaryjny, komfortowy, na długie trasy ok, w mieście problem z nadmierną konsumpcją paliwa (a może to ja mam "ciężką nogę")
~MarioK
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Witam. Sportage uważam że to największe i najlepsze miejskie auto jakim jeździłem, poza miastem też jest ok choć brak turbiny powoduje że wyprzedzanie trzeba zaplanować wcześniej. Żądnej awarii czy usterek, w miarę niskie spalanie, przestrzeń, wygląd to wszystko powoduje że sportage według mnie jest najlepszym autem dla rodziny z dziećmi jak i na dojazdy do pracy.
Kia Sportage IV SUV Facelifting