Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ibrahim
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Najlepsze auto w tej cenie. Oczywiście można kupić w tej cenie nowe auta, które są znacznie lepiej wyposażone - np. seat leon, czy fiat 500 x - ale są to auta znacznie mniejsze, zaś w samym Sportage trudno znaleźć rzeczy, których naprawdę brakuje do codziennej jazdy. Fajną i rzeczywiście przydatną rzeczą jest wyposażenie auta w system apple carplay i android auto, które pozwalają korzystać z nawigacji wbudowanych w telefonie przez system...
~Marcin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
W tej cenie trudno o lepszą ofertę za auto tych rozmiarów. Dla mnie atutem był silnik bez turbiny o który u konkurencji ciężko. Wszystko jednak zależy od tego kto czego oczekuje od samochodu. PS tylko 4000 zł droższy był Tuscon w porównaniu. Jednak dla mnie jak i małżonki stylistyka w Sportage okazała się bardziej atrakcyjna. Dodatkowo ekran w Tusconie stylizowany na tablet wystający z deski rozdzielczej nie spodobał się nam już na zdjęciach.
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Mam bardzo mieszane uczucia ad. tego samochodu. Spasowanie elementów znakomite, ale materiały po prostu dziadowskie, gdy się ich dotknie. Radio niby JBL, a jakość dźwięku jedynie poprawna. Niby-LED'y których pozycję ustawia się pokrętłem przy kierownicy.. Samochód rażąco tańszy od konkurencji "premium", ale to niestety czuć w codziennym użytkowaniu.
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Stosunek jakości do 120 tyś. zł, które mnie to auto kosztowało. Hmmm... Naprawdę mogło by być dużo lepiej. I jak wiem, ze w tej cenie możemy dostać o wiele gorsze auto, ale teraz tez wiem, ze w tej cenie możemy dostać dużo lepsze auto. Generalnie jak za 120 tyś. zł oczekiwał bym czegoś lepszego, a na pewno lepszego silnika i zawieszenia.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
To jest moja pierwsza KIA ale już 5 samochód z grupy Hyundai. Robią coraz lepszej jakości samochody i coraz ładniejsze. Obecnie ceny nowych samochód wystrzeliły w kosmos i za takiego samego Sportage jak ja kupowanem trzeba zapłacić ok 160000zł. To jest 60% więcej w ciągu 4 lat.
~Bysiek
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Oszczędności w wykonaniu samochodu, użytych elementach plastikowych zamiast standardowych aluminiowych, delikatne plastiki wewnątrz samochodu na których pojawiają się rysy "od samego patrzenia" - to wszystko sprawia że nie czuje się sympatii do tego samochodu
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Samochód godny polecenia. Myślę, że w tej kategorii cenowej i klasowej na pewno jest jednym z lepszych. Wyróżnia się na tle innych marek.
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Cena była jedną z niższych w tej klasie Pozytywne Ale wydaje mi się że odbije się to w jakości serwisu i obsługi takie są moje pierwsze wrażenia.
~Norbert
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jakość fantastyczna. Zdecydowanie nr 1 spośród testowanych aut. Na 2gim miejscu był outlander wraz z Tarraco, na kńcu RAV4.
~Lothar
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jakość wykonania jest przeciętna (wersja l). Trudno znaleźć lepszą ofertę w kontekście ceny do jakości.
Kia Sportage IV SUV Facelifting