Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~suchinnio
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
uważam że samochód godny polecenia, jeżeli zadacie sobie państwo trochę trudu i poszukacie egzemplarza np. demo dilera, to za ok.60tyś macie 4m-czne auto z przebiegiem 5tyś na gwarancji. uwaga!!! ta gwarancja to tak naprawdę obowiązuje do 40tyś km. po 45 tyś/km z przedniej maski odpryski lakieru po kamieniach.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto duże, z dobrym silnikiem, relatywnie tanie. Miałem do wyboru Octawię 1.4 TSI, ale kosztowała 10.000 więcej i była tylko w kolorze czarnym... Wybrałem Ceed SW, dostałem wszystkie dodatki, opony, etc. i zapłaciłem o 10.000 mniej niż za Skodę. Auto ładne i z zewnątrz i w środku. Rewelacyjny system audio, gra bardzo ładnie.
~MakkekoM
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto proste, bez bajerów, raczej kiepskie materiały, słabo wyciszone. Nie jest zbyt duże z zewnątrz, ale to bardzo pojemne kombi oferujące dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów z tyłu. Bezawaryjne, wytrzymałe, spala po mieście około 7-7,3 litra na 100. Rakieta to to nie jest, ale porządny dupowóz.
~lukaszz
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Auto do miasta ale i na trasy, spokojnie można wybrać sie na wakacje 4 osobową rodziną, spory bagażnik (jak na auto tej klasy) w miarę wygodne siedzenia. bez awaryjne średnio 3 w roku chorwacja trasa do tego polska-austria-portugalia. Zero problemów tylko lac paliwo i jazda :)
~sedwin
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Samochód posiadam ok. 2 m-cy,fajnie przyśpiesza, przestronne wnętrze,wcześniej jeździłem Accordem oczywiście nie jest to ta klasa ale w swoim segmencie wypada jak dla mnie bardzo dobrze, prawdziwa konkurencja dla Forda czy VW.Samochód nie doceniany przez Polaków a szkoda!!!!
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto oceniam na 4. Duża przestrzeń w kabinie, duży bagażnik. Samochód zaskakująco zwrotny. Silnik wystarczy do wyprzedania na trasie. Fotele wygodne z możliwością regulacji. Dobre radio 6 głośników, złącze USB też się przydaje. Fajne podświetlanie zegarów i konsoli.
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Autko ładne, nowoczesne i pojemne. Dobrze spisuje się na drodze, ma 5 gwiazdek w testach NCAP. Do tego przystępna cena, udane silniki i brak zainteresowania wśród złodziei. Jeżeli ktoś nie musi mieć znaczka VW to z Kii też będzie zadowolony.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, pojemne, nowoczesne. Stosunek jakości i wyposażenia do ceny raczej niedostępny dla konkurencji. Jeśli chodzi o niezawodność czy koszty, to jestem na razie bardzo zadowolony. Auto ładne, pojemne, funkcjonalne, wygodne, ekonomiczne, fajne.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Rewelacyjny samochód w dobrych pieniądzach niezawodna solidna konstrukcja. JEŻELI JESTEŚ WYZNAWCĄ VOLKSWAGENA TO NIE KUPUJ TEGO AUTA LUB MOŻESZ KUPIĆ ALE KONIECZNIE PRZYCZEP ZNACZEK VOLKSWAGENA WTEDY BĘDZIESZ UBÓSTWIAŁ TO AUTO !!! (hihihi)

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~micz
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Auto raczej niezawodne, może nie jest to top design, ale wszystko jest na swoim miejscu. Po korekcji mapy wtrysku 148KM i wtedy zdecydowanie przyjemniej sie jeździło. Auto oszczędne i na dojazdy do pracy bardzo w porządku
Kia Ceed I SW Facelifting