Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Cena jest doskonała. Dałem trochę ponad 60.000 zł auto bardzo dobrze wyposażone plus alu felgi i koła pełne zimowe. Opony zimowe Barumy są dobre i ciche, natomiast letnie Michelinki same za siebie mówią.Za takiego golfa lub aurisa trzeba dać około 15 do 20 tys. więcej, czy warto? Moim zdaniem nie. Miałem astrę i nigdy więcej tej marki.Natomiast lakier ładne kolory ale miękki i nie polecam myjni bo może to się źle skończyć a serwis pewnie tego...
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Za cenę samochodu w tamtych latach, nie można się do niczego przyczepić. Dobre wykonanie, nie słychać trzeszczących plastików. Prawidłowo poskładany samochód z dobrymi podzespołami. Jak na 10 lat, samochód dalej wygląda i jeździ jak nowy, prosto z salonu.
~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
auto kupiłem jako demo od dealera miał 5tyś km przebiegu i 4m-ce wersja prawie najbogatsza zapłaciłem 61tyś zł. przejechałem 67tyś km i zapłaciłem za dwa przeglądy 1600zł. nie liczę paliwa oczywista. perfekto!!!!!!
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Ceny aut używanych są niższe niż niemieckich konkurentów. Wyposażenie za to nawet podstawowych wersji jest przyzwoite i zapewnia wygodne podróżowanie. Myślę, że w tej kategorii Kia nie ma konkurencji.
~maroon
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Wiem że kokurecja jest droższa. Ale jak masz do wydania 70-80 tyś. i wydasz ją na coś takiego a jeździłeś już innymi samochodami to poczujesz sie jakbyś kupił chińską podróbę i-poda za 2 tyś. zł.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
oceniam na 5 choć chciałbym więcej dostać za prawie 60k PLN. Np. w tej cenie chciałbym teraz silnik CrDI a nie benzynę. Ale kupiłbym 1,6 CRDI i 6 biegowa skrzynię lub automat teraz.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jakość za tą cenę.. Spróbujcie Państwo znaleźć auto bardziej funkcjonalne i z takim wyposażeniem w tej cenie. Naprawdę warto pojeździć i nie słuchać opinii wszystkich
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
To chyba największy plus tego samochodu, za przyzwoitą cenę duży samochód. 10poduszek, klimatyzacja, dobre radio, el. szyby i inne dodatki. Oceniam na 5
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
W przyzwoitej cenie mam duży i wygodny rodzinny samochód z bardzo bogatym wyposażeniem, na które z pewnością nie byłoby mnie stać przy innych markach.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za niewygórowaną cenę - w porównaniu z konkurencją - dostajemy kawał porządnego, dobrze wyposażonego auta.
Kia Ceed I SW Facelifting