Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Samochód użytkowany od 2010 roku, nigdy nie zawiódł. Zapala w każdą zimę mimo posiadanego akumulatora od nowości, który zaraz będzie miał równo 10 lat i 90.000 przebiegu na koncie. Tylko wymieniać olej, tankować paliwo i jeździć dowoli. Osoby szukające bezawaryjnego pojazdu, mogą się nim spokojnie zainteresować.
~Rob
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Auto dopiero ma 1100km a tyle usterek katastrofa!! Coś buczy.Metaliczne odgłosy i inne nietypowe.Coś zaczyna się palić lub przepalać czuć smród spalenizny.Na razie rozebrali skrzynie biegów i niestety nie ma części zamiennych w polsce.
~liroyek
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 128KM 94kW
po 3 tys km auto spedzilo 2 tygodnie w seriwise, \"buczal\" jak sie wciskalo pedal hamulca, nie zawsze czasami, ciezko to bylo zdiagnozowac bo po wylaczeniu auta wszystko wracalo do normy, ale wkoncu sie udalo winne bylo servo
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
KOROZJA i jeszcze raz KOROZJA. Nie jest to usterka uniemożliwiająca jazdę, ale jak tylko skończy się gwarancja powodująca duże wydatki!
~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Nie miałem. Spotkałem 2 mechaników którzy pracowali w ASO Kia. Wypowiadali się pozytywnie.
~Paweł Kijowski
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Usterka EGR x 1, kłopot z przednim zawieszeniem po 150 tys km - wymiana na nowe części 600zł
~Konrad
Sprzęglo do wymiany po 9latach akumulator oryginalny jeszcze
~GB
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
na razie użytkuję kilka miesięcy więc za wcześnie, ale jak na razie tylko filtry.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nic, raz zgasł po odpaleniu ale wiem,że to wina paliwa bo zatankowałem na no-name..

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Na razie bez większych uwag, trudno coś napisać po takim przebiegu.
Kia Ceed I SW Facelifting