Lista ocen Kia Ceed I (72)

~Paweł
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Rewelka! Jeździ się świetnie. Wygodnie, w środku wszystko estetyczne, plastiki miękkie i miłe dla oka, dużo miejsca. Super auto!!!
3,4
~Tom
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jeździłem autkiem 5 miesięcy i powiem, że na auto dla przedstawiciela handlowego z niższej półki jest ok. Ogólnie toporne auto. Głośne. Zero frajdy z jazdy, nuda, nic się nie dzieje. Mimo to za tą cenę 60tyś - 8 poduszek i klima.
~k
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
na razie jestem bardzo zadowolony - obawiam sie jedynie niezawodnosci ale ceed to prawie jak hyundai i30 i to mnie bardzo uspokaja
~Grzegorz
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
tani w eksploatacji, dobre wyposażenie, minus to trochę plastik fantastik
3,1
~raf
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
W moim samochodzie już dwa razy była wymieniana turbina. Samochód od momentu zakupu ma jednego kierowcę. Turbina po raz pierwszy popsuła się po 108 tys. km , a po raz drugi nie dała rady przejechać 12 tys. km. Zgadzam się z piszącymi powyżej, że gwarancja jest do niczego. Serwis ma całkowicie nieograniczony czas na naprawę. Po awarii samochodu (w moim wypadku zakupionego na firmę i potrzebnego do pracy) zostajemy z niczym. Następna fikcja to... (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,5
~jkal
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
dosc dynamiczny.Przy predkosci ok 80-90 km i delikatnym ujęciu gazu silnik ma tzw,dziurę. Serwis z tym nie moze sobie poradzic mimo wielokrotnego ustawiania (Silnik)
~jkonieczny
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Trochę trudno utrzymać utrzymać 50-60km/h, za dużo na trójkę, za mało na czwórkę, poza tym bez zastrzeżeń. (Skrzynia biegów)
~rrzeszotek@op.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto mile mnie zaskoczyło i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Profesjonalna obsługa w salonie (Carserwis).
~wolfkon59
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest to naprawdę dobre autko i doskonały stosunek jakości do ceny.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~lukas_bomba
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Silnik bezawaryjny i praktycznie bezobsługowy. Jeżeli dokonuje się wymian płynów eksploatacyjnych na bieżąco autko odwdzięcza się bezawaryjną pracą. Przy tym brak DPF oraz rozrząd na łańcuszku i zwykłe sprzęgło pozwalają cieszyć się niskim kosztem serwisowania. (Silnik)