Lista ocen Kia Ceed I (72)

~Waldemar Kossa
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód rodzinny, absolutnie bezawaryjny, posiadam autko siedem lat i wiem już co nieco, silnik bardzo dobrze dopracowany na łańcuszku rozrządu praktycznie bezobsługowy, mam najechane 250 tyś i rano jak odpalam to nawet dymka nie puści... Silnik bez DPF czyli odpadają koszty wymiany filtra cząstek stałych, i silnik nie ma koła dwumasowego, czyli również odpada kosztowna wymiana .. Duży bagażnik, wszystko praktycznie się zmieści,...
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Za tę cenę nie ma nic lepszego i z taką gwarancją. POLECAM!
~slonik
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
super auto za naprawdę nieduże pieniądze; bardzo ładny wygląd - dużo lepszy niż hatchback; dobra jakość materiałów użytych wewnątrz auta; 7 lat gwarancji (5 na auto) - miejmy nadzieję że ASO da radę:); na razei polecam w 100%
~kp
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
jak na moje wymagania to doskonale - auto sprawnie i ekonomicznie przewozi mnie tam gdzie chce, jak trzeba nieco szybciej pojechac to tez daje rade - jak bedzie z niezawodnoscia to sie okaze - auta japonskie na pewna sa lepsze (ale tylko te naprawde japonskie)
~rrzeszotek@op.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Na początku chcę napisać, że oceniam kompaktowe kombi - ocena jest adekwatna do klasy pojazdu. Auto jest jak do tej pory prawie na piątkę - jego naprawdę drobne wady mi nie przeszkadzają. Potrafi czasami skrzypieć, ale i tak jakość wykonania jak na Kia szokująco dobra. Stawiam 4+...5- za całokształt bo nie ma aut idealnych. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta.
~Leszek
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dla mnie rewelacja. Duży bagażnik, przestronny w środku, ekonomiczny.
~Piotr (kotin)
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Przejechałem już miedzy innymi 4 razy po 12 godzin i nie byłem specjalnie zmęczony. Dobry samochód.
~Kiankowiec
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto na 5-. Świetnie wyposażone, z dużą ilością miejsca, rewelacyjnym silnikiem i długą gwarancją.
~zmyslowasowa
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
NIgdy nie zawiódł w trasie. Kiedy rozładowałem akumulator w Czechach skorzystałem z dołączonego do gwarancji assistance i byłem zadowolony.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~MrCin / makzz@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Z czystym sumieniem mogę polecić ten model. Wersja kombi spełnia wszelkie wymagania jakie mieć może młoda rodzina- przestronne wnętrze, bezpieczeństwo (6 poduszek w tym kurtyny), radość z jazdy, mało pali nawet przy żywej jeździe.