Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (48) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darkal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Niestety o ile wygląd Hondy może się podobać to niestety charakterystyczny "pałąk" na tylej szybie jest w takim miejscu, że znajduje się na linii oczu i zasłanie prawie wszystko. tutaj pomagają czujniki parkowania. Szyba tylna, która została podzielona na dwie części jest zrobiona z dwóch różnych materiałów. Ten dolny element został wykonany z PLASTIKU(!), który strasznie się rysuje i pogarsza sytuację...
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
do przodu i na boki jest dobrze. Z tyłu przy wzroście 180 cm i zajęciu prawidłowo miejsca za kierownicą belka na tylnej szybie idealnie zasłania samochody za nami. Ponadto "szybka" pod wspomniana belką jest plastikowa i lubi się rysować i ogranicza widoczność. Plusem jest to, że jazda z wyższymi prędkościami pozwala na utrzymaniu tylnej szyby w czystości.
~Adam
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Lusterka duże - świetna widoczność - rewelacja. Jak przeczytałem opinie innych, miałem obawy co do widoczności przez tylną szybę ograniczoną spojlerem, a tu miła niespodzianka - naprawdę nie jest źle. Czujniki parkowania bardzo przydatne, bo bez nich trudno wyczuć przy manewrowaniu tył samochodu.
~HANYS
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
przód trzeba sie wczuć , co do tyłu to według mnie widocznosc jest bardzo dobra, w porównaniu do innych samochodów np. fiat albea, seat cordoba to wprost rewelacja-jest to moja opinia , większosc twierdzi ze do tyłu koszmar, ale czym dłużej jeżdzę tym lepiej-nawet żona jest zadowolona z widocznosci
~Łukasz lukasc80@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
trzeba było się nauczyć auta, przyzwyczaić do nowej \" widoczności\", tylna szyba podzielona na pół mała widoczność na szczeście bardzo duże lusterka które zdecydownie poprawiają widoczność i parkowanie staje się proste.
~bboydarek
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Widocznosc jest dobra. Niestety tylky spojler przeszkadza w parkowaniu ale mozna sie przyzwyczaic. Dobra rzecz to ze w nocy kierowcy za toba nie beda swiecic ci po oczach bo zaslania spojler:)
~CLAN OF XYMOX
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Pomimo niepochlebnych opinii muszę stwierdzić, że widoczność jest na niezłym poziomie. Nie ma większych problemów ani z widocznością na boki ani do tyłu. Parkowanie też nie stanowi jakiegoś wyzwania.
~Ted@mom.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Słaba przez tylną Szybę, ale rekompensują to dosc duze lusterka. Duze slupki z przodu czasami zasłaniają sytuacje na drodze. Trzeba uwazac na pieszych.
~Piter ze śląska
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Do przodu nie najlepiej ze wzgledu na szerokie słupki, do tyłu jeszcze gorzej ale dostałem przy zakupie w prezencie czujniki cofania więc stawiam czwórke.
~myszorek, myszorek@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Do przodu raczej bez problemów, chociaż nie widać maski i trzeba wyczuć rozmiary auta. Do tyłu gorzej, przydają się czujniki parkowania.
Honda Civic VIII Hatchback 5d