Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW 2006-2010 (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Rewelacyjne rozplanowanie (i zaprojektowane!) wnętrze, masa schowków, mimo niewielkich rozmiarów człowiek nie ma wrażenia podróżowania w pudełku. Bardzo dobry system składania i podnoszenia tylnych siedzeń, wożę w samochodzie owczarka podhalańskiego i ma on w drugim rzędzie więcej miejsca niż w moim poprzednim mini vanie!
~Darkal
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
W tej kwestii jest dobrze, ale niestety wygląd kokpitu zobowiązuje i nie wszystkie przyciski są w wygodnych miejscach. Np. przycisk do uruchamiania podgrzewania szyby tylnej i lusterek jest moim zdaniem za bardzo schowany za kierownicą i za daleko. Często uruchamiając go muszę oderwać łopatkę od fotela.
~Mi
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Wszystko na swoim miejscu. Szybko można się przyzwyczaić. Jedynie co może przeszkadzać to umieszczenie prędkościomierza. Zasłania mi go kierownica więc muszę specjalnie się wychylać. Kierownicę oczywiście można ustawić inaczej, ale dla mnie najwygodniej jest tak jak mam.
~myszorek, myszorek@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Początkowo przytłacza ilość przycisków i wyświetlanych informacji, ale szybko można się przyzwyczaić i opanować całą \"klawiszologię\". Trzochę przeszkadza ukształtowanie deski od strony drzwi. Często uderza się kolanem podczas wsiadania.
~piotr_szczęśniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Teoretycznie kokpit , który stara się nas otulić i wywołać uczucie przebywania w statku kosmicznym (UFO), nie jest tak ergonomiczny, jak mogłoby się wydawać. Niektóre przyciski (ogrzewanie lusterek i szyby tylnej) zasłania kierownica.
~Może malkontent?
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Przyciski schowane za kierownicę.Zbyt mała ilość schowków. Uwaga przy otwieraniu tylniej klapy w czasie deszczu woda leje sie na głowę z klapy bagażnika. Zły profil odprowadzający wodę.
~Łukasz lukasc80@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
uwlebiam układ deski rodzielczej to jak wszystko jest ułożone i dopracowane, poza faktycznie rysującym się szybko kokpitem, wykonany z miekkiego \"plastiku\"? trzeba o niego dbać
~RaV
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Pewnie to kwestia gustu ale jak na moje 6 auto to UFO ma wszystko rozmieszczone bdobrze.
~automaniak
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
ergonomia jak w ufo , i jeszcze długo będzie się podobać, rozmieszczenie przełączników w porzadeczku

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Renifer
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
jak u konkurencji w tej klasie nie licząc mało widocznych zegarów które przesłania kierownica
Honda Civic VIII Hatchback 5d