Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (522)

~GEORGE
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie mówiąc jest to samochód nie dla wszystkich. Ktoś kto kocha samochody, jeżdżenie nimi, słuchanie tego silnika sprawia olbrzymią radość i satysfakcję, Ten samochód ma pewną charyzmę i nie da się tego ukryć. Ma też wady ale te uchodzą w tłumie
3,7
~Andrzej
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie ładny i dynamiczny samochód-który się podoba ludziom-gdyby nie te koszmarne usterki,których i tak wszystkich nie ująłem.Uważam,że samochód japoński powinno się produkować w Japonii-gdyż tam,gdyby pracownik tak sknocił montaż to by przynajmniej popełnił harakiri a Polak w Angliigdy spieprzy swoją work uzna,że wszystko jest O.K.i pójdzie obalić kolejnego jabcoka-odsyłam wszystkich do rubryki \"usterki\" zrozumiecie mnie wówczas.
3,2
~Mares
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto ma ciekawy wygląd, świetną deskę rozdzielczą i przyzwoity silnik. Twarde zawieszenie nie pozwala zapomnieć, że jeździmy w Polsce. Auto ma dużo minusów, osobiście jestem bardzo zawiedziony tym modelem, auto za takie pieniądze powinno oferować znacznie więcej, Nie polecam. Jeśli szukacie dobrego japońca to polecam mazdę 3 silnik 2,2 185 koni - czysta poezja.
~gienek1
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
To chyba jedno z najlepszych aut \"popularnych\" na rynku...Japońcom udało się połączyć cechy aut z wielu segmentów (niezawodność,osiągi, dynamiczny piękny wygląd,komfortowe wyposażenie i niewygórowana cenę) w jednym małym WIELKIM aucie-Hondzie Civic:)))
~adam
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie kupiłem to co chciałem, spełniły sie więc prawie wszystkie moje oczekiwania - wyjątek to awaryjność zawieszenia - to honda dała ciała. Reszta do zaakceptpwania.
~akdark
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Samochód jest świetny jak za te pieniądze. Z początku nie miałem zamiaru kupować samochodu ale po jeździe próbnej zmieniłem zdanie. Przyjemność z jazdy jest tak duża, że nie chce się z tego samochodu wysiadać. Zwykle każda trasa jest dla mnie za krótka;-)
~J.O.
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
W zasadzie powinno być 4+ a nie 5 :) Z zakupu jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, że zawsze mogło by być lepiej choć w tym segmencie ciężko znależć coś równie fajnego. Lekko futurystyczna deska rozdzielcza w praktyce spisuje się dużo lepiej niż się spodziewałem (dobra ergonomia, przejrzystość i spasowanie elementów). Bez zastrzeżeń spisuje się sprzęt audio - choć może nie jest dla wybrednych melomanów. Trochę na początku brakuje...
~przemo
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jezeli auto posiada jakieś wady które komuś przeszkadzają to silnik, moc i prowadzenie zrekompensuje wszystko. To w końcu samochud sportowy a nie limuzyna
~jim_m@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
biorac pod uwage segment w ktorym miesci sie to autko, mozna by zaryzykowac, ze doskonale. jednak ta podłoga i te - co prawda drobiazgi - ale zawsze to usterki. dlatego 4. polecam z jasna tapicerka i szklanym dachem. rewelacja. skladam tylne fotele do pionu i wsuwam rower (tylne dzwi otwieraja sie pod katem 90st.) Podobnie z zakupami. jeden z tylnich foteli do pionu i moge wstawic solidnej wielkosci zakupy na podłodze. to moje czwarte auto....

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kurka
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie świetne auto - choć ciut niedokładnie spasowane. Bardzo duży minus natomiast za ochronę zegarów i wyświetlaczy - rysuje się nawet chyba od obiegu powietrza w samochodzie. co to za tworzywo - nie wiem ale dotknięcie nawet palcem grozi nieodwracalnymi rysami. To nie powinno mieć miejsca. Tutaj chyba samochody jak Matiz mają przewagę nad Civikiem.
Honda Civic VIII Hatchback 5d