Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
widoczność do przodu bardzo dobra , z jednym ale... brakuje czujników bądź kamerki z przodu, pomogłoby to bardzo podczas parkowania. widoczność na boki , tak jak w większości aut. bez problemu. Z tyłu zaś kamera, czujniki, więc bardzo dobrze. Za brak czujników z przodu obniżam ogólną ocenę do 3
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Widoczność do przodu w porządku, aczkolwiek dość szerokie słupki z przodu przy skręcaniu trochę widoczność ograniczają, ale idzie się przyzwyczaić. Do tyłu widoczność kiepska jak to w kombi, sytuację ratuje w moim przypadku kamera cofania. Widoczność na boki z pozycji kierowcy nie budzi zastrzeżeń.
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Słupki A we wszystkich współczesnych samochodach odbierają nieco widoczności po skosach. Tipo również ma tę przypadłość. Reflektory bi-ksenonowe mogłyby oferować lepszą jakość światła w nocy. Plus za obecność świateł doświetlających zakręty (w wybranych wersjach).
~Patryk
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
widoczność bardzo dobra, bałem się małej szyby tylnej, ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem. Bez kamery cofania byłoby na pewno gorzej. Mam zastrzeżenia co do działania fotochromatycznego lusterka wstecznego, mogłoby bardziej ściemniać.
~SK
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
generalnie OK, jest kamera cofania, daje mały minusik bo dwa razy wjeżdżając na rondo późno zauważyłem nadjeżdżające auto i nie wiem czy to moje gapiostwo czy przedni słupek od strony kierowcy jednak trochę zasłania.
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Bardzo dobra poza jednym minusem. Jak pada mocno deszcz to strumyk wody z szyby czołowej jest tak spychany przez wycieraczki i karoserię że, częściowo zasłania widoczność w lewym lusterku.
~horilka
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Z pozycji kierowcy super, duża przednia szyba, boczne też, ale parkowanie kombiakiem bez kamery, to może być problem, szybka malutka, ale to norma we współczesnych samochodach z tego segmentu.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Przód super, natomiast tylna szyba dość wąska i zagłówki zabierają widoczność więc może nie do końca jest to kolejna ślepa strefa, ale lepiej patrzeć w lusterka - lusterka za to duże i tutaj plusik.
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Ze względu na kąt pochylenia przedniej szyby, trochę słaba widoczność szczególnie na światłach, gdy stoi się jako pierwszy. Na plus duże lusterka boczne + kamera cofania.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Station Wagon
9,1
~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Z przodu dobrze lusterka bardzo duże i naprawdę super wszystko widać gorzej wsteczne bo tylna szyba jest mała no ale nie byłby taki ładny jakby zrobili większą.
Fiat Tipo II Station Wagon