Ocena kierowcy - Fiat Tipo II Station Wagon

SK, 3 lata temu
Silnik 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Rok produkcji 2018
Fiat Tipo II Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Użytkuję już ponad dwa lata, w tym czasie brak było jakichkolwiek usterek, nawet wycieraczki oryginalne do dzisiaj pracują
Bardzo dobra dynamika T-Jet, odnoszę wrażanie że tych koni jakby więcej było niż 120 . W drugim aucie osobowym, które mamy w rodzinie jest 133 km a dynamika gorsza.
1,2 bieg są dosyć krótkie , od 3 już długo można pociągnąć
koła 225 - 17" , komfortowe zawieszenie, siedzi się dosyć wysoko i czasami mam wrażenie, że lekko pochyla się na łuku drogi
lakier piękny szary metalik, nie powinno być problemów z korozją,
generalnie OK, jest kamera cofania, daje mały minusik bo dwa razy wjeżdżając na rondo późno zauważyłem nadjeżdżające auto i nie wiem czy to moje gapiostwo czy przedni słupek od strony kierowcy jednak trochę zasłania.
bardzo dobry dostęp do wszystkich funkcji, ładne podświetlenie, raczej pokrętła niż przyciski co jest wg plusem, świetny system multimedialny, sterowanie głosem, bardzo dobre mapy tomtom, android auto też działa ok,
wentylacja bez zastrzeżeń i latem i zimą, klimatyzacja bardzo szybko schładza wnętrze
dużo miejsca z przodu i z tyłu, obszerny bagażnik, jest wrażenie że siedzi się dosyć wysoko a z tyłu jeszcze trochę wyżej, tylne siedzenia można złożyć na płasko, podwójna podłoga bagażnika
dobrze wyciszone wnętrze, można spokojnie słuchać radia czy prowadzić rozmowę bez podnoszenia głosu
na razie przegląd w ASO po roku około 400 zł z wymianą oleju, filtrów + benzyna do jazdy
uważam że to był bardzo dobry zakup
brak usterek
brak usterek