Lista ocen Fiat Tipo II Sedan (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik
Sedan 1.4 95KM 70kW
Najpierw całkowite poluzowanie linek od biegów (wytarta glowka "grzybka" scalającego wszystkie linki) - brak możliwości wrzucenia biegu, laweta. Potem docisk sprzęgła - ASO próbowało wmówić, że to eksploatacyjna usterka, ale im się nie udało. Na końcu tuż po wyjeździe z ASO po przeglądzie 60 tys. check engine i brak ciśnienia na tłoku. Niestety to już po gwarancji, w trzecim roku. Martw się sam. Bez ściągnięcia głowicy nie umiano sprawdzic...
~DanielK.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Bazowe auto - kolor biały, 15 calowe stalówki, na pokładzie klima, radio, el. szyby, poduszki przód, centralny zamek z pilota i kilka ****reli. Dołożony komplet bocznych poduszek i kurtyn, skórzania multifunkcyjna kierownica, lepsze radio - Bluetooth, czujniki parkowania, pełne koło zapasowe - 47200zl za auto większe od Skody Octavii II - not bad :)
~Rados
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za takie pieniądze rewelacja. Niektórzy kupują w tej cenie używki z Niemiec bo musi być prestiż. Dla mnie Fiat w zupełności wystarcza, nie jest to klasa premium ale zwykły pojazd do przemieszczania się z punku A do B. Ja wychodzę z założenia że im mniej w samochodzie gadgetów i czujników tym mniej może się zepsuć.
~Meleic
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za takie pieniądze nie ma co się spodziewać skóry, drewna, aluminium, czy alkantary na suficie. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego samochodu w dobrej cenie to śmiało mogę polecić. Plastiki jak i guma nie rażą w oczy aż tak bardzo. Wszystko jest przyjazne w dotyku jeśli ktoś nie oczekuję nie wiadomo czego.
~Zenio
Sedan 1.4 95KM 70kW
Wersja Tipo Longue w 100% spełnia moje oczekiwania w wyposażeniu Gdybym chciał zakupić u konkurencji auto z podobnym wyposażeniem to musiałbym zapłacić znaczniej więcej. Lepiej tę różnicę przeznaczyć na paliwo, nie tracąc nic na komforcie i przyjemności z użytkowania somochodu
~Maciej
Sedan 1.4 95KM 70kW
Z jednej strony za taką cenę nie można się spodziewać super samochodu. Jednak wyglądem zewnętrznym aspiruje do czegoś co będzie dawało frajdę z jazdy jego użytkownikowi. Nie spowoduje uśmiechu na twojej twarzy, ale dowiezie Cię z pkt. A do B
~Dawid Taxi
Sedan 1.4 95KM 70kW
Obsługa przez serwis ASO na poziomie przeciętnym ale kontakt i obsługa od strony Centrali Bielska albo CiaFiat na poziomie poniżej krytyki. Aroganckie podejście utrzymanie klienta takie ze lepiej jak się nie będzie psuć niż prosić o rekompensaty.
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
O tym mówią wszyscy, którzy zabierają głos w sprawie nowego Tipo. Fiat bije na głowę audi bmw czy mercedesa. Oczywiscie niemieckie marki mają lepsze wykończenie ale każą sobie za to płacić dużo za dużo, więc stosunek jakosc/cena Fiata Tipo na maxa
~Piotrek
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Jest to dobry (w tej chwili na rynku jeden z najlepszych) wybór jak na samochód w tej klasie. Oczywiście trochę czuć w nim plastik, ale w końcu nie zapłaciłem za auto 150-200 tysięcy żeby wymagać Bóg wie czego.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Sedan
7,2
9,3
~Paweł
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za nowe auto, wersja pop + bluetooth + lpg + czujniki parkowania z tyłu kosztowała mnie ok 48tys zł. Auto byłoby dalej warte rozważenia, gdyby kosztowało ok. 55 tys zł. Za tą cenę nie ma konkurencji.
Fiat Tipo II Sedan