Lista ocen Fiat Tipo II (150) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Oczywistym jest, że Tipo nigdy nie będzie najlepszym samochodem na świecie. Nie jest najszybszy, najpiękniejszy, nie prowadzi się najlepiej i nie jest najlepiej wykończony. Ale przełożenie koszt-efekt jest w nim doskonałe i co więcej - Tipo to jeden z ostatnich samochodów, które nie zmuszają nabywcy do płacenia grubych tysięcy za mnóstwo niepotrzebnych bajerów.
~Bmg
Sedan 1.4 95KM 70kW
Kawał obszernego, prostego konstrukcyjnie i co dla mnie najważniejsze stylistycznie ładnego auta za rozsądne pieniądze. Bardzo dobry stosunek ceny do oferowanego wyposażenia. Znajomi i rodzina byli zaskoczeni wyborem Fiata, ale po bliższym zapoznaniu i oględzinach wszyscy stwierdzili, że markę zdradza jedynie znaczek na masce. Hmm auto jak nie Fiat. Ot stereotypy. :)
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Ogólnie auto fajne, użytkuję je od 2 miesięcy i 2400km dlatego też nie mogę za dużo o nim napisać. Bogatsze wersje wyposażenia bardzo fanie wyglądają, nie tak budżetowo. Podstawowe wyposażenie w miarę bogate. Gama silników przyzwoita, każda znajdzie coś dla siebie. Spalanie jak na motor starej konstrukcji i masę pojazdu przyzwoite.
~Agnieszka M.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Demon predkosci to nie jest, ale jako auto rodzinne jak najbardziej na tak. Stosunek jakosci do ceny - rewelacja! Poza tym design na najwyzszym poziomie. Przez 20000 oprocz okresowego przegladu moje Tipo nie widzialo warsztatu. Jedynym wg mnie mankamentem sa krotkie biegi i marna widocznosc do tylu. Z calego serca polecam i kupilabym ponownie.
~DanielK.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Auto kupione z rozsądku pod duże przebiegi - 50-60 tys rocznie. Wersja podstawowa z dodatkowymi pakietami poduszek powietrznych oraz radio z wyższej półki, skórzana multifunkcyjna kierownica itp Pakiety chromowanych listewek, klamek, lusterek w kolorze oraz alufelgi są totalnie niepotrzebne - w ich miejsce doszła fabryczna instalacja LPG.
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Całkiem przyzwoity samochód . Włosi postarali się i zrobili fajny, budżetowy samochód. Przyjemnie się tym jeździ. Zależy kto co oczekuje od samochodu. Jeden woli nowsze niższej klasy bo nie chce szpanować przed sąsiadami, inny kupi w tej cenie starsze albo dużo starsze, ale bardziej "prestiżowe" auto. Tylko czy warto......?
~Patryk
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Auto zdecydowanie warte swojej ceny, która jest niska, natomiast wykonanie porównywalne do droższych marek. Przyjemnie się jeździ, jest duże, rodzinne, jakoś bardzo dużo nie pali. Prócz automatycznej skrzyni wersja Lounge ma wszystko co jest najbardziej potrzebne. Nie ma niepotrzebnych bajerów. Przyzwoite auto za rozsądną cenę.
~Krzysiek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Wszystko ok. - jedno tylko ale. Co z tym spalaniem oleju silnikowego? Ile wam ubywa oleju? Ile i co jaki czas musicie dolewać olej? Z góry dzięki za podzielenie się uwagami w tym temacie! Dodam że jeżdżę tylko na benzynie (z tego co wiem gaz to już inna bajka z tym olejem i tam rzeczywiście ubytek potrafi być spory!!!)
~Bartek
Sedan 1.4 95KM 70kW
MInusem samochodu jest maly zbiornik paliwa, a takze slaby komputer, ktory nie pokazuje np. daty, godziny, stanu licznika i np. spalania jednoczesnie. Poza tym wskaznik paliwa jest elektroniczny i np. potrafi pokazac, ze nie mamy do przejechania juz kilometrow, a w rzeczywistosci w zbiorniku znajduje sie ok. 8 km.
~mdnm
Sedan 1.4 95KM 70kW
Auto kosztowało 50 tysięcy więc nie należy mieć też wielkich wymagań. Ogólnie jestem zadowolony, samochód jest ładny i przestronny, niemniej bardzo dużym minusem jest beznadziejna paleta silników. Nie ma opcji na benzynę, która ma chociaż te 130 km, a silnik 1.6 (nie wiadomo dlaczego sparowany jest jedynie z automatem!)