Lista ocen Fiat Tipo II (149) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
W cenie 48 tys zl. otrzymujemy naprawdę fajne nowiutkie i ładne autko, a nie wypierdzianą 10 letnią BMW czy Audi z przekręconym licznikiem i po wypadku. Fiat Tipo ma bardzo przestronne wnętrze, duży bagażnik (sedan). Natomiast troszkę denerwują mnie oszczędności Fiata np. brak uszczelki przy pokrywie silnika, brak lusterek w kolorze nadwozia itp. Ogòlnie auto fajne i do jazdy po mieście i do spokojnej bezpiecznej jazdy w trasie jak najbardziej...
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Auto oferuje właściwy komfort jazdy, który całkowicie niweluje w moim odczuciu niedoskonałe właściwości jezdne. Idealne auto dla rodziny 2+2. Bagażnik pojemny z podwójną podłogą (dodatkowy schowek na mniejsze rzeczy). Mnóstwo dodatków w najbogatszej wersji wyposażenia (doświetlanie zakrętów, tempomat, klima automatyczna, wszystkie szyby sterowane elektrycznie, elektrycznie sterowane lusterka itp.) Warto dokupić pakiet komfort i kamerę cofania.
~taki jeden
Sedan 1.4 95KM 70kW
Komentarz tylko na podstawie jazdy próbnej, ale ponieważ jest to nowość, może komuś się przyda. Bryła jaka jest każdy widzi - w miarę ładna. Za to pod maską bardzo plastikowo. Pewnie autko jest przygotowane na europejskie crash-testy, ale przypuszczam, że small overlap test nie został by zaliczony. Szeroki pas przedni może też utrudniać ewentualne naprawy, choć miejsca dookoła silnika jest sporo. Na plus dość łatwy dostęp do żarówek
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Przeglądałem oferty i oglądałem auta prawie wszystkich producentów - głównie te wielkości kompakta, o nadwoziach typu hatchback i crossover. Na placu boju pozostał Nissan Qashqai, Jeep Renegade, Ford Focus i właśnie Fiat Tipo. Piękna linia nadwozia (także detale), nie bez znaczenia była cena oraz możliwość wyboru dynamicznego silnika jak i wyposażenia (wersja Lounge + pakiety m.in. podgrzewane fotele) - zdecydowały o wyborze Tipo.
~WW
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dla normalnych ludzi normalny samochód trochę silnik mógłby być szybszy ale to po części celowego ograniczania po za tym wszystko w porządku 3 lata bez problemów tylko w pierwszym roku wymieniony wtrysk tak wszystko gra oby tak dalej ja mam mieć samochód do codziennej jazdy a nie na szpan więc spełnia moje oczekiwania kupisz coś niby dobrego i drogiego a potem niewypał bardzo dużo takich przypadków
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Samochód zaskakująco dobrze wykonany. Spasowanie jest bardzo dobre. Cena do jakości bezkonkurencyjna. Bardzo dobre audio. Komfortowe zawieszenie które nie przechyla na zakrętach. Ten samochód jest bardzo uczciwie wyceniony. Bagażnik z podwójną podłogą i pełnowymiarowym kołem zapasowym. Posiadam wersje kombi i do szwedzkiego sklepu z sosnowymi meblami jadę bez strachu że się nie zmieści ;)
~Zenio
Sedan 1.4 95KM 70kW
Nowe Tipo przebija konkurencję. Super wygląd zewnętrzny jak i wewnątrz. Wyposażenie wersji Longue na bardzo przyzwoitym poziomie. Za taką cenę nie kupimy samochodu innej marki z tym wyposażeniem. Jak dla mnie jest to najlepsze auto osobowe za niewielkie pieniądze. Właściwie to nie ma się do czegoś przyczepić. Na dzień dzisiejszy na pewno zakupiłbym drugi raz fiata Tipo w tej samej wersji.
~Trolleus
Sedan 1.4 95KM 70kW
Byłem na wczasach w Polsce z wypożyczalni dostałem tego Fiata przy przebiegu 1500 km, drugie tyle nim przejechalem. Z wyglądu super, środek w porządku ładny, bagażnik przerósł moje oczekiwania. ale moc na trasie hmm jaka moc przy 2 osobach lekkie wzniesienie i wyprzedzanie niemożliwe. Osobiście bym nie kupił na codzień jeżdżę Bawarką z 2x większą mocą i pewnie z tond ten niedosyt.
~Tomasz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Po roku na licznkiku 17 tyś i zero usterek. Jeździ się wygodnie i do 160km/h na autostradzie nie przeszkadają szumy otoczenia. Stosunek ceny do tego co dostajemy jest naprawdę rewelacyjny. Oczywiście auto ma problem z przyśpieszeniem ale przy 95KM jest to w pełni zrozumiałe. Jak komuś zależy na tym czynniku to i tak kupi inne auto. Jak komuś zależy na taniej, komfortowej jeździe to zachęcam do zakupu.

Usterki Fiat Tipo II

Fiat Tipo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Oczywistym jest, że Tipo nigdy nie będzie najlepszym samochodem na świecie. Nie jest najszybszy, najpiękniejszy, nie prowadzi się najlepiej i nie jest najlepiej wykończony. Ale przełożenie koszt-efekt jest w nim doskonałe i co więcej - Tipo to jeden z ostatnich samochodów, które nie zmuszają nabywcy do płacenia grubych tysięcy za mnóstwo niepotrzebnych bajerów.