Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jak pisałem wcześniej auto ładne jako 5 drzwiowe , ale baaardzo średnie, przy obecnych innych kompaktach. Jest jak Astra G, czy Golf 5, choć tamte miały kilka lepszych rozwiązań. Mając 185cm z tyłu można normalnie siedzieć za sobą, nieco wąsko, ale ok, bagażnik wersji 5 d jest bardzo dobry, sedana jeszcze lapiej ale to auto dla taxi. Za 40 tys byłoby ciekawe jak ma się dystans do pewnych rzeczy, ale kosztuje więcej . Cieszę się że...
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Gdyby nie obecność pedałów mógłbym prawie rozprostować nogi. Pasażerka siedząca obok nie ma z tym problemów. Z tyłu też jest wygodnie - co ciekawe przetłoczenia na dachu wiążą się takimi samymi na podsufitce. Dzięki temu wysokie osoby siedzące z tyłu nie muszą się garbić. Dopatrzyłem się dwóch mocowań ISO-Fix, druga połówka twierdzi, że są trzy.
~Krzbal
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Baaaardzo wygodne, dość twarde fotele. Mam regulację oparcia dla lędźwi - polecam dla osób mających problemy z kręgosłupem. Z tyłu jest wystarczająco dużo miejsca na nogi i siedzi się bardzo wygodnie, co prawda nigdy tam nie jeździłem, ale tak mówią pasażerowie. Przydałoby się kilka schowków więcej, np. na okulary.
~Marcin
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Mam 193 cm wzrostu, ustawiam fotel pod siebie, i jestem w stanie a miarę wygodnie podróżować na tylnej kanapie "za sobą". Dla mniejszych pasażerów miejsca jest naprawdę mnóstwo. Porównałem tipo z fordem c max. Mam wrażenie, że w tipo jest więcej przestrzeni dla pasażerów. Bagażnik o regularnych kształtach.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Nie mam nic do zarzucenia dla mnie miejsca jest wystarczająco dużo. No może mogło być trochę więcej miejsca na głowę na tylnej kanapie - mam 190cm i siedząc z tyłu z prawej lub lewej strony głowa opiera mi się o dach
~Seti
Hatchback 1.3 MultiJet 95KM 70kW
Auto jest przestrzenne i bez problemu moze nim podrozowac czteroosobowa rodzina.W piatke to chyba tylko okazyjnie i na krotkie trasy. Zaleta jest to, ze nie w tym halasie nie slychac placzu dziecka z tylnej kanapy.
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Rewelacja. I z przodu i z tyłu jest mnóstwo miejsca i na nogi i nad głową. Nikt z tyłu kolanami nie wali o przedni fotel mimo że zaliczam się do wysokich ludzi i mój fotel jest odsunięty dość daleko.
~Tyski Tipacz
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Miejsca dla wszystkich pod dostatkiem. 2 łopcie na podłokietniku z przodu mają się dobrze :) Na nogi z tyłu jest mega dużo miejsca. Mam 180 cm i jak usiądę za sobą to mam jeszcze 10 cm od kolan do fotela.
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Jak na hatchbacka jest naprawdę dużo miejsca. Na pewno więcej niż w poprzednim fiacie bravo. Podróżuje często w 4 osoby i nikt nigdy nie narzekał na brak miejsca.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,9
9,7
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
W tej kwestii duży plus dla Fiata. Samochody z wyższych segmentów mają ciaśniejsze wnętrza. Mam ponad 180 i miejsca jest sporo dla kierowcy i wszystkich pasazerów
Fiat Tipo II Hatchback