Oceny Fiat Ducato II 2.5 D 100KM 74kW 1994-1999

Najnowsze oceny Fiat Ducato II 2.5 D 100KM 74kW 1994-1999

4,1
~Albert
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Samochód w jednych rękach od Lutego 1995 roku zakupiony w polskim salonie Fiata. Samochód posiada silnik 2.5D o mocy 86 KM, a więc uchodzi za jeden z najtrwalszych silników jakiekolwiek były montowane w modelu Ducato. Samochód od 1995 do 2001 roku woził sprzęt estradowy, a obecnie od 2001 roku wozi części samochodowe na giełdę samochodową. Ducato mogę też pochwalić za ładowność, co nie raz udowodnił ciągnąc ciężkie przyczepy. Karoseria i...
~hstl365
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Porządny wół roboczy. Silnik niezniszczalny, trzeba dbać o olej, płyny i świece żarowe a będzie odpalać w najgorsze mrozy. Mój był L2H2 więc był bardzo pakowny, ładowność wysoka. Na sinliku nie robiło wielkiego wrażenia obciążenie. Spalanie akceptowalne, na trasie bezpieczenie do 100km/h. Bus bardzo zwrotny w mieście. Kłopotliwe są drobne awarie wyposażenia wnętrza, typu elektryczne szyby, ogrzewanie, centralny zamek. Technicznie auto w porządku.
~spider camper
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
super auto wspaniały design silnik w tej wersji słaby brak turbiny wspaniała przestrzeń ładunkowa niestety 4 metry nie wsadzi auto prowadzi się rewelacyjnie biegi joystik bardzo dobre rozwiązanie Niemieckie dostawczaki miały biegi w podłodze metrowa wajch w której ciężko było wybrać odpowiedni bieg a kosztowały 40% drożej oprócz tego zero rdzy w porównaniu do Niemieckierj konkuręcji
~vision-art@o2.pl
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Trochę moglo by mniej palić ale jako auto dostawcze jest moim zdaniem dobre.Silnik w tym modelu jest super jeżeli chodzi o niezawodność,nie osiąga on zawrotnych prędkości ale jak dla mnie setka wystarczy.Słabo wyciszony.Słabe ogrzewanie.Po za tym autko jest super.Mam go dwa lata zmieniłem tylko amortyzatory przód i oczywiście rozrząd.Ceny części są bardzo dobre i duży wybór.POLECAM!!!
2,9
~dawidowski cozaczłek
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
auto bardzo pojemne łatwe do załadunku duże drzwi małe nadkola dużo miejsca na pace wersja maxi. delikatne gnie sie zawieszenia padają korozja go zjada żyga olejem nie odpala zimą a wygląda dosyć fajnie ale to kupa.chyba ze kupicie w miare nowy to moze jest inaczej
3,8
~idzik
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
auto jak sie dobrze utrzymuje to sie dlugo pojezdzi
~ZWIERZAK
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Ci którzy nazywają dukaciaka wynalazkiem pewnie juz przejechali 50 tys. bez awari i są z tego dumni. Ducato jest jednym z lepszych samochodów dostawczych i najtańszych w eksploatacji.
2,9
~Robi
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Fajny wygląd, pojemna buda ,126p na tyle jechał, dobry rozmiar bocznych drzwi paleta wchodzi
~chawier
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
silnik igiełka bezawaryjny i bezproblemowy trochę mało kucyków ale to był własny wybór (Silnik)
~pracus
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Auto spisuje sie bardzo dobrze choć jest to pierwszy model ducato jest to 1995 rok fakt rdza go zjada. bylem nim parę razy w niemczech z podpieto laweta ciagnol 140km/h malo pali przy spokojnej jezdzie. jest cool (Silnik)