Lista ocen DS 4 II Hatchback (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arczi
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Przód - idealnie, tył - bardzo dobrze. Nie dajcie się zwieść negatywnym opiniom - tylna kanapa ma bardzo głębokie i długie siedzisko, więc mała ilość miejsca na nogi jest tylko optyczna/pozorna. Jedyne co naprawdę razi, to przy opuszczonych na maksa fotelach nie ma już gdzie wsunąć stóp (pasażerowie z tyłu).
~Michał
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
z przodu jest komfortowo, z tyłu osoby dorosłe raczej nie będą przesadnie szczęśliwe, auto ma swoje ograniczenia ze względu na gabaryty, 4 osobową rodziną można podróżować komfortowo. Nie jest to pojazd na wypady z dziadkami do Chorwacji
~Aleksander
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Moim zdaniem komfortowo można podróżować w ilości 4 osób. Wyjazd pełnym dopuszczonym składem 5 osobowym to tylko do 100 km.
~Kamil
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Z przodu - wzorowo. Bagażnik prawie największy wśród konkurencji. Niestety z tyłu przydałoby się odrobinę więcej przestrzeni na nogi.
~Luki
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Ja mam 185 cm i z przodu mi wygodnie, z tyłu nie próbowałem ale już widziałem, że raczej ktoś max do 175 cm będzie miał pełną swobodę
~Kuba
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, jak w dużo większym aucie. Z tyłu jak to w kompakcie,
DS 4 II Hatchback