Lista ocen Citroen Berlingo II Combi Facelifting (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_greg_kwas
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Jest sprężyście miękki. Czuć to co się dzieje na drodze ale nie szokuje ani podatnością ani twardością. Uważam go za przyjemny oraz bardzo dobry jak na to że auto ma rodowód dostawczaka. Pasuje do charakteru auta rodzinnego. Jedyny minus to że w zakręcie potrafi przenieść balans jak gdyby tylna belka była trochę podatna. Dałbym 4.5, ale uważam że ma fajniejsze zawieszenie od takiej np. Mazdy CX5 która jest twarda, lepiej się prowadzi, ale jako...
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Samochód prowadzi się pewnie. Wersja XTR jest wyższa o 15 mm o pozostałych co czuć w szybkich zakrętach. Jeździłem wersja mulispace gdy dostałem ja jako samochod zastępczy i prowadzenie było jeszcze lepsze. Świetnie działa układ kierowniczy z progresywnym wspomaganiem kierownicy. Super sprawa.
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Wszystko ok. Nic się nie zmieniło. Progresywne wspomaganie działa super. Należy pamiętać, że samochód jest stosunkowy wysoko zawieszony, w szczególności wersji XTR +15mm. Nie ma cudów nie klei się do zakrętów jak BMW X6M.
~Marek
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Głośne zawieszenie \"stukotliwe\". Stosunkowo twarde, pewnie się prowadzi przy rozsądnych prędkościach. Uwaga na podmuchy wiatru powyżej 140km/h
~xen
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Przy moim przebiegu coś delikatnie stuka, ale jak byłem na przeglądzie to nic nie zauważyli żeby podlegało wymianie.
~poul11
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Zawieszenie jest głośne. Pozatym bardzo poprawnie. Poza kulturą pracy zastrzeżeń większych nie mam.
~sebastian_figaj
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Buja sie auto w zakrętach i słabo trzyma sie drogi
~Piotr
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Mistrzem wybierania nierówności nie jest.
~Bodzio
Combi Facelifting 1.6 VTi 120KM 88kW
Jak na takiego kombivana to naprawde niezle
Citroen Berlingo II Combi Facelifting