Lista ocen Citroen AX (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CYTRYNAMARSHALA
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Super Autko! MOje ma dushy silnik jak na nie całą tone wagi ,super przyspiszenie 9.8 sek. ,wszędzie sie moshna zmieścić w mieście,troche ma mało miejsca na nogi !! Ogólnie samochód figuruje u mnie z oceną 4+
~Kuba-Rapid
Hatchback 1.0 45KM 33kW
fajne auto do miasta, na trasie brakuje momentu obrotowego pod góre, dobrze chociaż że silniczek w miare kulturalny i fajnie ciągnie na wysokich obrotach, mozna czasem zredukować i jakoś sie jedzie
~mack , gambith@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
dobre auto za przystepna cene , w sam raz dla studenta (ktorym zreszta jestem:) , potrafi porzadnie przyspieszyc , a przy tej masie drobny tuning moze zrobic z tego autka prawdziwego przecinaka :]
~fiki
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Małe ale niezłe. Polecam wszystkim którzy mają większe odległości do pokonania ale mniejsze portfele. Dobre dla dwojga - gorzej z większą ilością (ciasno z tyłu). Bagażnik-powinien być trochę większy.
~harcott@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Mały, zwinny ale przede wszystkim bardzo ekonomiczny. Podróż tym samochodem dwóch osób jest tańsza(mimo studenckich zniżek) niż podróż wiecznie spóźniającymi się pociągami się pociągami.
~totalControl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto na początek, auto do szybkiego przemieszczania się na krótkich dystansach, dynamiczne i zwrotne - fajne do miasta... na dłuższe podróże są inne samochody ;]
~kopiki
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Dobra blacha, w miarę wygodny, silnik 1.0 słaby, ale da się jeździć. Zużycie paliwa na poziomie 6 litrów przy pojemności poniżej 1 litra do zaakceptowania choć mogłoby być lepiej.
~bilewski@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
świetna dynamika jazdy (choć duże spalanie oleju), przewody wszystkie należałoby wymienić. Wszystkie usterki spowodowane są w 99% przez przerwane przewody, braki mas itp
~Tomasz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Altko owiele lepsze niz uno czy tico i obrazam sie jesli ktos porownuje cytrynke do tego typu samochodow. Mam citrynke od 2 lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła pozdrawiam!!!

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Nika
Hatchback 1.0 45KM 33kW
To auto poleciłabym szczególnie dla pań, małe ,wszędzie sie zmieści, zwrotne, bagażnik w sam raz.mało pali, Nic dodać nic ująć. Ja nie zmienie mojej cytrynki na żadne inne.