Lista ocen Citroen AX (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRZYSIEK AX FIRST
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
elemanty, które podlegają wymianie z czasem eksploatacji ( filtry co 15-20tyś pozwolą długo cieszyć się autem)
~bob71
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Dwa razy do roku szczególnie zimą coś wyskoczy, ale jazdę można kontynuować. Jeszcze nie było , żebym stanął w polu.
~rafal-zonek@o2.pl
Hatchback 1.0 E 41KM 30kW
Przez 20tys mialem tylko jedna przygode na trasie.Wypadl mi nieszczesny wodzik wybieraka.Ale przymocowalem go drutem i dalej
~plus84@poczta.onet.pl / tomek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
czasami coś dziwnego dzieje się z elektryką, jakies światełko zgaśnie potem się zapali - albo kontrolki jakiejś niema - duperele
~AXL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Trochę skrzypi, ale nie można narzekać na nadmiar drobnych usterek. Nie ma ich więcej niż przy innych samochodach.
~Andrzejb28
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
do pewnego wieku się psuło prawie wszystko, w obecnym momencie już nic się nie psuje (od 4 lat)
~bioly45@vp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
oprucz filtra powietrza i oleju nic nie wymienialem jestem zadowolony z mojej Cytryny
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
To auto jest już pełnoletnie, więc należy się liczyć z tym, że w każdej chwili coś się zepsuje.
~marasbydg
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
do czasu złej wymiany paska rozrządu po której silnik sie rozleciał, wiekszych problemów nie miałem

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~asdeq
Hatchback 1.1 60KM 44kW
absolutnie wszystko działa, wymieniałem jedynie przepalioną żarówkę w kierunkowskazie