Lista ocen Citroen AX (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dorotka
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
siada elektryka, po każdej zimie trzeba wymieniać pomkę od spryskiwacza(używam dobrych płynów), z tyły spryskiwacz działa średnio 2 dni
~pawelec@busko-zdroj.cjb.net
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ogólnie przeciętnie, to wycieraczki, to jakieś tulejki, to cylinderek, po 80 tys amortyzatory, ale auto ma 100tyś więc części mają prawo się zużywać.
~kuba (shoob@go2.pl)
Hatchback 1.0 45KM 33kW
dzisiaj zmienilem zaroweczki w desce, czyli norma, 2 godziny roboty dla poczatkujacego, nic mi sie drobnego nie psuje jesli niegrzebe za duzo
~Wojtas
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Najczęściej siadają cylinderki od hamulców, groszowe sprawy, raz wysiadło sprzęgło (pożyczyłem auto niewłaściwej osobie).
~jhvjhgh
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Jesli ktos chce zostac mechanikiem powinien sobie kupic AX-a, psuje sie w nim wszystko, polecam wozic zestaw roznorodnych narzedzi
~luke
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Mój egzemlarz kupiłem w nie najlepszym stanie i cały czas się coś psuło. Od klamek drzwi do zawieszenia i przeniesienia napędu
~arkus
Hatchback 1.1 60KM 44kW
po 10 latkach trzymania cytrynki pod chmurką o niezawodności już nie można wspominać,wcześniej nigdy mnie nie zawiódł
~michael_horch@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
No to słaba strona Citroena (starego). Co chwila coś..a to klamka odpadnie, a to zamek się zatnie.. elektryka to przekleństwo..
~El Pablos
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jeszcze zadnego parszywego numeru mi nie wycioł...trzeba tylko uważac na styki przy kierunkowskazach bo czasem lubią nie łączyć/
Dziennik kosztów dla Citroen AX
~Krzysiek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Co chwile cos wysiada. A to komputer, a to swiatła, a to cos w układzie chłodzenia... Nie ma miesiaca zeby cos sie nie stało