Lista ocen Citroen AX (387)

~kachu
Hatchback 1.4 GTi 90KM 66kW
Odstawienie BMW czy golfa nawet z silnikami o większej pojemności skokowej to nie problem (Silnik)
~Piter
Hatchback 1.1 60KM 44kW
pracuje dobrze , choć trochę nie równo powyżej 110km/h bardzo głośny. (Silnik)
~kogutki@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Najpoważniejszy problem to mała odporność na zamarzanie zamków i cięgien klamek . Po 5 latach eksploatacji nauczyłem się że przez zimę choćby jaki był brudny NIE myć bo się nie wsiądzie. A tak na prawdę to autko jak na tą klase to na Piątkę .
~szczepank13
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Następne autko jakie kupię to też bedzie Citroen i napewno też Diesel, jestem bardzo zadowolony i napewno jeszcze nim sobie jeszcze pare latek pojeżdże:DGogąco polecam takiego Przyjaciela:D
3,1
~sp
Hatchback 1.0 50KM 37kW
rewelacyjne autko - kupilem jak mialo 85 tys. km - zrobilem w ciagu 20 miesiecy 60 tys i lalem tylko benzyne oraz wymienialem olej i filtry, nic sie nie dzialo, robilem dziennie setki kilometrow, to co zadziwialo ludzi wsiadajacych do srodka to to, ze jest bardzo duzo miejsca, przed wejsciem byl smiech ze sie wysoki facet nie zmiesci a potem zdziwienie, z tylu oczywiscie wtedy jest malo miejsca, auto jest brzydkie i to mnie zniechecalo do...
2,8
~Desperados
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Rozklekotana maglownica na kazdej dziurze stuki puki masakra (Układ jezdny)
~barteck@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Male autko za mala kase. Oszczedne, zgrabne, dlatego je lubie. No i wszedzie sie nim wcisne. A osiagi - 60KM/ok.12,7 do setki - nie zle. No i to spalanie okolo 6,6 w zimie. Nie zaluje ze kupilem AX´a.
~voyytek@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
miłe autko, ekonomiczne, dobre przyspieszenie i hamulce, stosunkowo duży bagażnik, mało podatne na rdze, plastiki stukają na dziurach dosyć mocno. ogólnie ok
2,8
~Mariusz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Z silnikiem jeszcze nie jest tak żle. Jakos sobie daje rade z tym samochodem (Silnik)

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~glmarek@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
samochód mały i ekonomiczny, zwiedziłem nim kawał Europy, w trasie nigdy mnie nie zawiódł, mój ax więcej jeździ po żwirówkach jak po asfalcie do tej pory bezawaryjnie, gorąco polecam