Lista ocen Citroen AX (387)

~HUCU
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
autko nieźle się prowadzi duży bagażnik no i jak tankuje to się śmieję że mam paliwo conajmiej na miesiąc a to jest baaarrrdzo dobry wynik. Nie zamnienił bym go na matiza za żadne skarby. no i nie wysoka cena nie zly komfort jazdy nie wyrzuca na zakrętach
~fiki
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Małe ale niezłe. Polecam wszystkim którzy mają większe odległości do pokonania ale mniejsze portfele. Dobre dla dwojga - gorzej z większą ilością (ciasno z tyłu). Bagażnik-powinien być trochę większy.
3,6
~kamil@blokowe.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
po wymianie uszczelki pod głowicą autko było słabe ale po jakimś czasie mu przeszło (Silnik)
4,1
~shodeks@interia.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Skrzynia pracuje cicho a biegi wchodzą bez zastrzeżeń. (Skrzynia biegów)
4,1
~Tomasz wrocław
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jezdz nim juz ponad rok przez ten okres nie musialem nic wymieniac ostatnio byla potrzeba wymienic uszczelke pod glowica to wszystko jak na tylko letnie altko sprawuje sie dorze wymiana tylko oleju filtrow i paski towszystko...!!!!!
~wojh
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
jak na diesla sam się dziwie że ma nawet niezłe przyspieszenie (Silnik)
~tomcio666@o2.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
auto tanie w zakupie, pali bardzo mało, ceny części nieco wyższe niż u konkurencji, natomiast takie rzeczy jak przeguby, tylne belki to po prostu jest porażka jak się zepsuje,m koszt ogromny. Mechanicy nie lubią naprawiać francuzów a jak już ktoś to robi to zdziera kase. Jeździłem nim 4 lata i ciesze sie że się go pozbyłem. Zostało mi nawet sporo części do niego.
~Tom
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
przy rozruchu, to jak traktor po nagrzaniu juz jest fajniutko.Elastyczność wystarczająca:) (Silnik)
~gal.majcher@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Troszkę głośny, ale zrywny i bardzo ekonomiczny. Nawet oranżadę znosi jak mały berbeć mleko. 100 km za 10zł. (Silnik)

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dawid
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Nie mam żadnych problemów z silniczkiem. Odpala przy każdy warunkach pogodowych, nie bierze oleju. Jest bardzo dynamiczny. (Silnik)