Lista ocen Audi A7 II Sportback (14) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maar79
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Silnik o dziwo radzi sobie bardzo dobrze z tym autem. Moc jak dla mnie jest optymalna do jazdy w obecnych czasach. Potrafi wcisnąć w fotel gdy potrzeba i być bardzo oszczędnym. Trasa 3500km za granicę i jazda bez więkazych szaleństw to 7 litrów u mnie więc rewelacja. "Gęste" miasto lub bardzo dynamiczna jazda to inna sprawa. 15-16 litrów nie będzie zaskoczeniem....Dopłacanie 90 tys w tym akcyzy do silnika 3.0 bym kwestionował. To chyba bez...
~Rafał
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Świetnie soczyście pracuje ładny dźwięk przy ruszaniu i cichy w trasie, coś co lubię , nie kupiłem go po to by ryczeć na trasie, można jechać godzinami bez zmęczenia
Sportback 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Myślałem ze będzie za mały,ale jest super pod każdym względem,cichy,dynamiczny,mało pali,i co najważniejsze radzi sobie bez problemu z tym autem.
~Konrad
Sportback 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Fabryczne 299km zmierzone na hamowni, piękne fabryczne brzmienie które chwilami pozwala zapomnieć że to diesel. Niestety całość psuje skrzynia biegów.
Audi A7 II Sportback