Lista ocen Audi A4 B5 (39)

~N. P.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Piękny samochód ze sportowym temperamentem na każdą w zasadzie kieszeń. Zalety: Niezawodność, Ekonomiczność, Duże poczucie bezpieczeństwa, Sportowy charakter. Wady: Twarde zawieszenie, Wentylacja żyjąca własnym życiem, Dziwny bagażnik (porażka całkowita). Nigdy przedtem nie byłem zwolennikiem AUDI zawsze miałem Mercedesa modele 116, 123. Zawsze będe uważał że Mercedes jest bardziej komfortowy i jeszcze mniej awaryjny ale za to ma zbyt...
~maryjan10
Sedan 2.6 150KM 110kW
brzmienie silnika to melodia dla melomana, w samochodzie słychać motor pow. 2500 obrotów lecz zawsze wtedy ściszam radio by delektować się pomrukiem... elastyczność, hmm w 2,5tdi jest lepiej (ciągnie od niższych obrotów) ale w benzynowych lepszy jest 4,2 w A8 :))) (Silnik)
~Artix
Sedan 2.6 150KM 110kW
Przyjemne,niezawodne,dobrze wykonane,dynamiczne kompaktowe auto.Niekoniecznie dla rodzin wielodzietnych,ale dla pary owszem.Komfort wystarczający do codziennego poruszania się.
3,7
~szoszo
Sedan 2.6 150KM 110kW
Ogolnie autka sa bardzo udane, jednak trzeba o nie dbac i niestety w mojej ocenei nie nadaja sie do codziennego uzytku po naszych dziurawych drogach. Napewno Audi A4 nie moze byc tez samochodem rodzinnym, o luznym zapakowaniu wozka mozna zapomniec.
~Josh
Avant 2.6 150KM 110kW
odradzam...niestety. zawieszenie do bani silnik oki samochod ma prezencje ale to nie wszystko. Ladny wszystko oki moze nastepne modele beda bardziej udane. Np wnetrze sporpio forda niezawodnosc oktavii itpa i jeszcze stylistyka alfy
~Michał A4
Sedan 2.6 150KM 110kW
Jest to auto doskonałe, tak dla młodych jak i dla starszych kierowców.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Auto wydaje mi się toporne komfort jazdy mógłby być lepszy drogie w eksploatacji ... za te siano szału nie robi może wygląd oko przyciąga ale to nie wszystko