Lista ocen Audi A4 B5 (481) - Widoczność

Na liście zabraknie 895 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Właściwie tutaj nie mam zastrzeżeń. Auto ma swoje gabaryty, jednakże fotel ma bardzo szeroki zakres ustawienia. Myślę, że będą zadowoleni ci, którzy lubią podotykać klatką piersiową kierownicy, jak i Ci którzy chłoną promienie słoneczne przez szyby, traktując fotel jak leżak;) Jeśli chodzi o lusterka, to nie mam zastrzeżeń. Nie ma potrzeby gimnastykowania się, aby coś dojrzeć. Szerokie kąty widoczności zapewniają pełną kontrolę ego co dzieje...
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Dośc niska pozycja siedząca we wnętrzu,szerokie słupki przednie.Przy podjeżdzaniu do czegoś przodem ciężko wyczuc odłegłośc a jezdziłem już dużo większymi autami (a4 jest z moich porzednich aut najmiejsza).Lusterko prawe to jakiś żart niedośc że małe to z ogromnym martwym polem i do tego nie wiadomo po co przyciemnione.Polecem cofanie tyłem po nocy z brudną tylną szybą.Na boki ok tył też jak to w każdym kombi już się przyzwyczaiłem w...
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Najlepiej byłoby gdyby słópków nie było. Siedzi się dość nisko dlatego widoczność jest naprawdę ograniczona to ma swoje plusy i minusy ale wg mnie jest to dużym utrudnieniem. Samochód jest w sumie krótki i nie mam problemów z parkowaniem do tyłu, nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu mniejsze prawe lusterko. Polecam wersję bez szyberdachu! ponieważ ta z nim zabiera z wysokości ok 4-5 cm a to sporo, niestety ja o tym wcześniej nie wiedziałem.
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Dla mnie - kobietki drobnej o wzroście 160cm i fotelu ustawionym na max do przodu nieco uciążliwe są przednie słupki z lusterkami. Muszę się dobrze wychylić przy wyjazdach w lewo, a także "wyczuć" prawy krawężnik przy skręcie w prawo. Bardzo dobra widoczność tyłu. Lusterko wsteczne obejmuje również szyby bagażnika po obu stronach naraz. To + dzielone lusterka boczne niwelują martwe punkty po obu stronach auta.
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
przod rewelka pod waunkiem pelnej regulacji fotela i kerownicy doslownie kazdy znajdzie miejsce dla siebie...tyl no z tym troche gorzej ale jest i tak dobrze apropos jak ktos sie wycofuje na lusterka...to radze Qpic sobie angielski odpowiednik prawego dlugiego bo w audi sa prawe krotkie lusterka. no oczywiscie ladniej wyglada jak sie ma jednakowej dlugosci \"widzialda\":)
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Widocznosc Super! Zawsze jezdzilem sedanami i jak sie przesiadlem do kombi to dopiero to docenilem. Nie ma zadnych grubych slupkow jak w sedanie, z tylu dodatkowe dwie szyby, dzieki czemu odwracasz sie i widzisz z tylu niemalze wszystko. Denerwuje troche prawe boczne lusterko ktore jest mniejsze, ale nie ogranicza ono az tak bardzo widocznosci a pomaga czasami w parkowaniu.
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przednia szyba w moim odczuciu daje bardzo dobrą widoczność, słupki A są smukłe dzięki czemu nie zasłaniają zbyt wiele, jedynie czasami gdy siedzi obok pasażer musimy oderwać się trochę od siedzenia aby dokładnie spojrzeć przez prawą szybę przednią, widoczność do tyłu przez lusterka jak i bezpośrednio odwracając głowę jest dobra.
~Adam
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Do przodu jak najbardziej OK, do tyłu tragedia. Po 1,5 roku dalej przy parkowaniu tyłem wychodziłem z auta będąc przekonanym, że już dalej nie mogę cofnąć, a tam jeszcze metr. Jak na styk chciałem parkować, to było ponad pół metra. Odpuszczałem sobie parkowanie równoległe, bo szkoda w coś uderzyć.
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Niezła widoczność przed siebie i na boki. Gorzej do tyłu przy manewrze cofania. Trzeba trochę pojeździć żeby się przyzwyczaić. Ma się wrażenie że dalej nie powinno się już cofać, a po sprawdzeniu na zewnątrz, okazuje się że zostaje jeszcze bardzo dużo miejsca i możnaby było podjechać bliżej.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~Audi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Hmm.. no ostatnio zrobiło mi się ciepło bo chciałem zjechać na prawy pas i w ostatnim momencie zobaczyłem w prawym lusterku zarys samochodu - martwy punkt. Prawe lusterko posiada za małe pole \"widzenia\". Gdybym w tylnym zderzaku miał czujniki cofania byłoby super, a tak to cofanie na czuja.