Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeni nie brakuje dla kierowcy i pasażera ale z tyłu jest jej za mało i to zarówno na szerokości jak i na długości. Aby dobrze siedzieć i mieć dobrą widoczność zostawiam sobie ok 2cm nad głową, pisałem o tym powyżej. Jednak w porównaniu do mercedesa C jest więcej miejsca na boki a mi to odpowiada ponieważ nie czuję się jak w puszce. Bagażnik w Avancie jest mały. Ogólnie jestem zdania, że pod tym wzgledem jest to młodszy brat Passata....
~Tomasz
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Auto jest w środku małe i ciasne. Zupełnie bez sensu. Jak na moje 196cm wzrostu tragedia. Chyba tylko dla przykoksowanych kurdupli 1,6m z blokowej siłowni będzie ok. Fotele z przodu do bani. Siedziska za krótkie, kończą się w połowie ud, jak dla dzieci. Zagłówek mam na wysokości połowy pleców. Trzymanie boczne pleców tak wąskie, że plecy mi się nie mieszczą w siedzenie. Jakbym siedział w foteliku dla dzieci. Siedzisko ledwo wystaje ponad...
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jako kierowca mały jestem bardzo zadowolona. Osoby szersze i dłuższe też nie powinny narzekać jako kierowcy. Gorzej, jeśli i z przodu i z tyłu mają usiąść osoby wyższe. Wówczas przestrzeń na nogi z tyłu jest dość ograniczona. Przy nieco odsuniętym fotelu kierowcy do tyłu, dziecko w wieku 4-5 lat w foteliku kopie nogami po fotelu z tyłu (bywa irytujące...)
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
S klasa to to nie jest, ale uwazam ze jak na ta klase aut to przestrzen jest bardzo dobra. Nawet jak ktos wysoki usiadze z przodu, to ten z tylu nie bedzie narzekal na ilosc miejsca. Z powodzeniem moze sluzyc jako rodzinne auto dla 4 osobowej rodziny, bagaznik moglby byc troszke wiekszy, ale i tak nie powinno byc problemow z zapakowaniem sie na urlop.
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu bardzo wygodnie duzo miejsca , auto jest szerokie wiec nie czuje sie jak w puszcze. z tyly poprostu tragedia jestem wysoki wiec fotel mam na maxa do tylu, jedyne co moge za mnie wlorzyc to zakupy z marketu. auto bardziej 2 osobowe niz rodzinne. bagaznik jak na kombi maly ale wystraczy aby od czasu do czasu cos tam nawrzucać. przod 5+ , tył 2
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 174cm wzrostu wiec zbyt wiele przestrzeni nie potrzebuję natomiast bardzo mam problem z ustawieniem geometrii fotela i kierownicy... żadna konfiguracja mi nie odpowiada. Jest po prostu niewygodnie co się odczuwa po dłuższej jeździe. Jadąc innymi autami nie odczuwam takiego dyskomfortu wiec jak na markę premium słabo.
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Dla kierowcy jest i pasażera jest ok, natomiast na tylnych siedzeniach mogłoby być nieco więcej miejsca. Gdy z przodu siądą osoby po 190cm na tylnej kanapie niewiele zostanie, cóż taki urok marek premium w tej klasie. Bagażnik jedynie 390 l też nie powala, widocznie tak miało być, jeśli chcesz większego auta kup sobie Passata ;)
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Wnętrze przytulne i doskonałej jakości materiały. Skórzana kierownica leży w dłoniach sportowo. Oświetlenie auta wewnątrz - duża klasa. Pomruk silnika ledwo słyszalny. Nastrojowa jest czerwono podświetlana deska, nawigacja i przyciski szczególnie nocą. Jakość muzyki z głośników bose podawanej z 6 płytowej nagrywarki idealna.
~BONOB5
Avant 1.8 Turbo 180KM 132kW
Dla kierowcy przestrzeń jest wg mnie i mojego pojazdu (regulacją kierownicy w dwóch płaszczyznach i fotela również w dwóch płaszczyznach) bardzo odpowiednia. Dla wyższych (ponad 1.85 m wzrostu) pasażerów tylnego rzędu brakuje miejsca na nogi na wysokości kolan. Poza tymi miejscami jest w porządku.
~iceman
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Mam 192 wzrostu i za mną na tylniej kanapie nikt się nie zmieści. Siedzi się dosyć wysoko i osoby wyższe ode mnie z pewnością będą dotykać sufitu. Polecam fotele pseudo kubełkowe bo te zwykłe są beznadziejne. Regulacja kolumny kierowniczej mogłaby być odrobinę większa, bo nie da rady hamować lewą nogą. :(
Audi A4 B5 Avant