Lista ocen Alfa Romeo 164 (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kem55@interia.pl
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Bardzo niewielki wyciek z maglownicy i szczotki alternatora.Moge zaryzykowac jazde dookola Europy. Piekna, wdzieczna i niezawodna Alfa.Przesiadajac sie z Jaguara z silnikiem 3,6 widze, ze jestem bogatszy. Dodam cos jeszcze moze to niezbyt elegancko ale pogardliwie spogladam na to cale poruszajace sie badziewie nafaszerowane elektronika.
~Alfas
Sedan 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW
Według powiedzenia "jak się dba to się ma", gdy się na bieżąco robi wszelkie wymiany typu oleje i paski, omija częste niestety braki w nawierzchni i nie doprowadza do niepotrzebnych "crash-testów", to taka zadbana Alfka 164 dowiezie bezpiecznie nasze cztery litery w odległe zakątki naszego pięknego kraju i nie tylko.
~kierowca164
Sedan 3.0 V6 180KM 132kW
Auto nigdy nie miało poważnej usterki zawsze dojeżdżało na miejsce docelowe bez problemu, a jak się coś działo np. przerywanie silnika podczas jazdy, to dojechało do celu, gdzie usterka została usunięta, usterką było przegnicie kabla od masy silnika.
~Adam
Sedan 3.0 V6 184KM 135kW
Praktycznie żadnych. Wbrew opinią tych co nigdy nie mieli alfy tylko \"słyszeli\" to alfa jest niezawodna. Jeśli dba się o auto(zmienia oleje paski i inne elementy eksploatacyjne na czas)to nie ma żadnych problemów
~xxXXxx
Sedan 2.5 TD 125KM 92kW
Odpukac - nic wiekszego sie nie wydarzylo, przegub strzelil - gumka zerwala sie, dostal sie piasek no i stalo sie... Silnik, jedna z glowic byla robiona, wiec auto dawalo rade. Ale nie kupie juz AR 164 w tym dieslu VM
~owczar
Sedan 2.0 T.S. 146KM 107kW
W czasie 2 lat zrobiłem 73 tys km ( ogólnie auto ma już przejechane 179 tys km) i tylko raz stanąłem na drodze!!!-pękł wężyk paliwa.Zero innych usterek , które uniemożliwyłyby jazdę !!!
~Paweł 510-145-570
Sedan 3.0 i.e. QV 200KM 147kW
jedna jesli mozna wogole ja nazawac bylo to ze przepalily sie 2 elektro moduły i samochód niechcial opalic ,ale szybko sie to zrobiło i po klopocie.
~PATKA53@interia.pl
Sedan 2.0 T.S. 144KM 106kW
dla mnie poważną usterką było zaciągnięcie hamulca ręcznego po opadach deszczu a wnocy temperatura spadła do -14 stopni auto nie chciało ruszyc
~Anna (annaros1@o2.pl)
Sedan 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW
No nie wiem tylko do konca jak z tym rozrzadem jest czy trzeba go wymieniac co jakis czas czy nie?
~tabelo rekai@wp.pl
Sedan 2.5 TD 117KM 86kW
mam do wymiany wiekszosc przedniego zawieszenia ale to wina mojego zaniedbania ogolnie ok