Lista ocen Alfa Romeo 146 (304)

3,6
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Mimo wieku prezentuje się dość dobrze, zarówno ze strony blacharskiej jak i mechanicznej. Nigdy nigdzie nie stanąłem choć autem robię trasy powyżej 100km, zarówno autostrady jak i wiejskie drogi dojazdowe.
~rodik
Hatchback 2.0 16V Quadrifoglio 155KM 114kW
Autko o sportowym zacięciu wyróżniające się z tłumu, przy tym mocne i o dość niskim zużyciu paliwa.
2,5
~ziza
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
generalnie zawiodłem się. Małe przebiegi aut spowodowane częstymi i długimi przestojami w naprawach. Bardzo częste awarie.
~Obi-Wan
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Pięknie się prezentuje dobre radyjko w środku i na orginalnych głośnikach idzie wydobyć niezły bass
~niewierny
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Autem jeżdżę codziennie do pracy, kilka razy w roku na trasy po kilkaset kilometrów, czasami z dużym obciążeniem. Auto nie rdzewieje, nie ma problemów z częściami, jest ekonomiczne, tanie w utrzymaniu, wciąż ładnie wygląda.
3,6
~Skopek
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Witam Znalazłem w końcu odrobinę czasu więc rozpiszę się tutaj trochę o mojej maszynie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Alfy Romeo 146 z silnikiem benzynowym DOHC (dwa wałki), o pojemności 1370cm sześciennych, mocy 103 KM, wykonanym w technologi Twin Spark (dwie świece na cylinder, główna i dopalająca), z głowicą 16-sto zaworową i czterema cylindrami ułożonymi w rzędzie. Auto zjechało z taśmy w listopadzie 1997 roku. Zostało zakupione w... (Silnik)
4,1
~szymekzn@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Bardzo fajne auto,w którym możemy z przyjemnością podróżować nawet w dalekie trasy.Bardzo lubię moją 146,ma swój charakter do tego jest po prostu piękna :) Reszta napisana jest już wyżej.
~Shyrl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Alfa 146 jest naprawdę świetnym samochodem. Jeśli się o nią dba to odwdzięczy się niezapomnianymi chwilami za kierownicą. Nigdy nie męczy. Człowiek wsiada w semi - kubełkowe fotele (standard), odpala i nie chce wysiadać. Nie jest to auto najtańsze w utrzymaniu ale jeśli komuś zależy na pojeździe który oprócz podstawowych zadań transportowych ma dawać emocje a nie ma kasy na Porsche czy Ferrari... to Alfa jest dla niego. Dusigrosze niech się...
3,4
~Kacper
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
ogólnie jestem zadowolony. W sumie fajnie mieć autko jakich niewiele o ładnej i niepowtarzalnej sylwetce. Żeby tak jeszcze nasze studzienki kanalizacyjne nie były dlaniej zbyt wysokie. Ale i tak moim kolejnym samochodem będzie AR, być może AR159
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 146
10,2
10,7
2,3
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Autko wygląda dość ładnie wyrużnia się pośród innych ale chyba nie o to chodzi bo jest ono bardzo wadliwe w środku przeciętnie zrobione