Lista ocen Volvo XC70 II Kombi 3.0 T6 304KM 224kW 2009-2013 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~met
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Tryb Comfort: ciut za mało komfortowy na wiejskich dziurach, no ale nie jest to Rolls Royce. Tryb Sport i Advanced: różnica między nimi jest za mała, Advanced powinien jeszcze bardziej usztywniać zawiszenie. To jest wielkie, wysoko zawieszone auto, szybkie pokonywanie zakrętów to nie jest jego specjalność, ale zawieszenie jest jakąś formą kompromisu między wygodą, a sportowym charakterem.
~Piotr
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Po równej drodze auto płynie. Na wybojach jest nieco zbyt sztywne. Mój egzemplarz stoi na 18 calowych obręczach i myślę, że 17 cali rozwiązałoby sprawę drobnych nierówności (studzienek, progów itp). Ogólnie nie ma rozczarowania choć spodziewałem się nieco więcej.
~sadelko
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Posiadam C-Four zawieszenie aktywne i sprawuje się bardzo dobrze. Na początku podchodziłem sceptycznie, ale okazało się to bardzo dobrym wyborem. Samochód reaguje bardzo dobrze na jakiekolwiek ruchy, a do tego układ AWD robi swoje.
~thonick
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Four-C ze swoimi 3 trybami jest super. Na nasze polskie wądoły tryby Comfort i Sport dają radę. Na równe drogi i autostrady Advanced i można jechać.
~Piotr Wieczorek
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Sprawdza się układ zmiennych nastawów zawieszenia. Przy ustawieniu komfort mamy naprawdę komfort. Trochę twardsze mogło by być najtrwardsze z ustawień.
~Amos69
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Zbyt miękki nawet w nastawie advanced, ale zapewnia niezły komfort przy spokojnej jeździe.
~Olek
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
jedzie jak limuzyna a jednoczesnie bardzo pewnie
Volvo XC70 II Kombi