Lista ocen Volvo XC70 II Kombi (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Kombi 3.2 238KM 175kW
Auto wygląda z zewnątrz jak niedzisiejsze. Wiem że to kwestia gustu ale auto jest zwyczajnie brzydkie z zewnątrz. Co innego w środku - tu jest ładnie i luksusowo. Auto dostałem jako zastępcze z warsztatu gdzie moje poszło do naprawy więc jeździłem nim około 3 tygodnie tylko. Auto pochodziło z rynku amerykańskiego i było z 2014 roku - ten silnik chyba nie występował w europie w tym roczniku i nie można zaznaczyć w opisie. Auto tylko dla fanów...
~re
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Permamentny kawał trwałego, bezpiecznego i komfortowego auta! Trwałość po przejechaniu 180tys "ciężką nogą" jest taka, że po oddaniu go do gruntownego czyszczenia można by uważać, że nie przejechał 100 tys. Oprócz spalonego sprzęgła przy 60 tys (ale to chyba na własne życzenie...) i 3 wymienionych żarówek ksenon nie przypominam sobie kłopotów technicznych. Auta nigdy nie sprzedam. Zostaje dla dorastających dzieciaków.
~Emil
Kombi 2.0 D4 163KM 120kW
Duży, wygodny zapewniający poczucie bezpieczeństwa dla rodziny. Taki miał być i po to właśnie go kupiłem. Grube i cięzkie drzwi, solidne komfortowe fotele, masa własna i ogólne wrażenie solidności karoserii robią wrażenie. Celowo kupiony bez 4x4 i automatu ze względu na prawdopodobne i kosztowne naprawy tych elementów.
~MMARCO
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
Przeciętny samochód, ładny wygląd, pozornie masywny mocny samochód ale w praktyce delikatne zawieszenie,trakcja średnia, układ kierowniczy średni,dużo drobnych usterek nie wszystkie opisuję bo brak miejsca,bardzo miła ale też i bardzo droga obsługa serwisowa, natomiast super silnik D5.
~_macio@wp.pl
Kombi 3.2 238KM 175kW
Marzenie, zbieralem kase na to autko 5 lat (kupilem nowke) i nie zaluje. Nie interesowaly mnie oceny/utrzymanie/niezawodnosc. Jezdze duzo po gorach i XC70 bylo moim marzeniem. Podobal mi sie i nadal uwazam ze jest to najladniejszy samochod na rynku a to ze sie sie swietnie sprawdza w terenie to dodatek.
~FUN TIME
Kombi 2.4 DRIVe 175KM 129kW
Bardzo dobry i komfortowy samochód. Minus ta wersja przedni napęd. Można przejechać 300 km bez zmęczenia. Trochę pływa z zakrętach. Dynamika ponad przeciętna - jakość wykończenia wzorowa. Rozważałem outbacka- lepsza trakcja - ale wykończenie i komfort nie ten.
~met
Kombi 3.0 T6 304KM 224kW
Ówczesny szwedzki styl, to trochę jak ociosany granit: toporny, trochę staromodny, dla niektórych wiejący nudą, ale jednak twardy i konkretny. Takie jest to Volvo. Twarde i konkretne, jak potrzeba to nieustępliwe i piekielnie szybkie (jak na swoje gabaryty).
~palmi
Kombi 2.4 D3 163KM 120kW
Jak na 240kkm auto spisuje się świetnie. Duże możliwości funkcjonalne auta min. hak na 2100kg, wyższy prześwit pozwala uciec z asfaltu. Brak osłony aluminiowej silnika - należy uważać na sprężarkę klimy bo łatwo o uszkodzenie jej np. kamieniem.
~Kris
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
To auto ma styl, z zewnątrz nie krzyczy "patrzcie jaki jestem super", ale kto się zna ten wie z czym ma do czynienia. W skrócie to wszechstronna bardzo masywna limuzyna, nadaje się do błota i do opery. I to nieodparte poczucie bezpieczeństwa.
Dziennik kosztów dla Volvo XC70 II Kombi
12,6
~gapiszon
Kombi 2.4 D5 215KM 158kW
nic nie skrzypi, wykończenie w środku bardzo ładne, doskonałe materiały. dodam że zakupiona wersja to summum z dodatkową grupą gadżetów. Co ważne, VOLVO proponuje ciekawe pakiety. Są elastyczni cenowo - da się ponegocjować :)
Volvo XC70 II Kombi