Lista ocen Volvo S60 II Sedan (41) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luka
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Ponieważ wcześniej jezdzilem C5, więc lekka zmiana komfortu, na nieco bardziej twarde zawieszenie. Auto bardzo dobrze trzyma sie drogi, nawet przy duzych prędkościach. Jest sztywne i twarde, ale i tak na tle innych aut, ktore bralem pod uwage przed zakupem, dla mnie najlepszy wybor. Chcialem kupic kolejne C5, ale podejście sprzedawcow u Syguly i Kubiaka w Lodzi mnie konkretnie zniechęciło.
~Impress
Sedan 2.0 T5 240KM 177kW
W wersji R-Design bardzo sztywny. Niestety na 18 calowych felgach robi się czasem nieprzyjemnie na polskich drogach, ale jak to mówią "coś za coś". Prowadzenie jest bardzo precyzyjne, układu stabilizacji toru jazdy (DSTC) nie można całkowicie wyłączyć. Utrata kontroli nad tym autem jest praktycznie niemożliwa.
~Wojtek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Komfortowy układ jezdny. trzyma się drogi jak przyklejony. Doskonale wybiera nierówności. Nawet podczas przejazdu przez poprzeczne nierówności kompletna cisza w kabinie. Podsterowność niezauważalna nawet przy wysokich prędkościach. Układ kierowniczy bardzo precyzyjny a jego czułość można dopasować sobie w ustawieniach pojazdu.
~patiomkinA
Sedan 1.6 T3 150KM 110kW
Mam zawieszenie komfortowe.Dosyć dobrze wybiera nierówności, aczkolwiek na naszych dziurawych drogach czasami tylne zawieszenie potrafi dosyć głośno dobić.Układ kierowniczy jest przyjemny i nawet przy większych prędkościach dobrze trzyma się drogi na zakrętach .
~tomsa
Sedan 2.0 T 203KM 149kW
Bardzo komfortowy lub bardzo sportowy w zależności od wyboru. Niestety nie można zamówić napędu na 4 koła wraz z silnikiem 2.0T a szkoda. W stosunku do poprzedniego S60 jest za bardzo dopracowane - na pewno się popsuje, bo już coś słyszę w prawym przednim zawieszeniu.
~Marcin N.
Sedan 2.5 T5 254KM 187kW
Wcześniej jeździłem Hondami, Honda według mnie bardziej sztywna i pewniejsza w prowadzeniu ale volvo też nie jest zle, mam model z USA a tam drogi są jakie są więc pewnie dlatego jest miękkie zawieszenie, sprężyny itp ale idzie się do tego przyzwyczaić
~Mart
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Brakuje AWD, już nastepne Volvo będzie 4x4. Jak trochę popada to trzeba uważać na zakrętach , przód auta trochę znosi, trzeba do tego się przyzwyczaić. Bardzo dobre warunki jazdy po śniegu.
~Anonim
Sedan 1.6 T4 180KM 132kW
Nie jest to poziom BMW, aczkolwiek jest lepiej niż się spodziewałem. Auto prowadzi się pewnie, układ kierowniczy jest wystarczająco precyzyjny a jednocześnie dość komfortowy. Idealny kompromis.
~Jacek
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Układ jezdny OK ale ... promień skrętu mógłby być mniejszy i te opony niskoprofilówki... Po niektorych drogach w Polsce aż żal tym jeździć. Załatwiłem już trzy opony na amen. A zapasówki nie ma.
~banio13
Sedan 1.6 D2 115KM 85kW
Na równych drogach, ostrych zakrętach REWELACJA! Dziury, nierówności mi osobiście przeszkadza sztywne zawieszenie. Jednak przyznam po jeżdzie jako pasażer Golfem siódmej generacji Volvo to limuzyna...
Volvo S60 II Sedan