Lista ocen Volvo S60 II (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Może da się znaleźć coś fajniejszego, czy lepiej wyposażonego w tej cenie. Ja kupując ten samochód miałem bezpośrednie porównanie do BMW 3 i Audi A4 - oba te auta wydawały się strasznie plastikowe we wnętrzu na tle Szweda. Volvo S60 jest z tej trójki najlepiej wykończone i nadal uważam, że na tle konkurencji wygrywa jakością. Sprawia ogólne wrażenie BARDZO solidnego auta - również z zewnątrz. To wrażenie potwierdza moje doświadczenie z 6 lat...
~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Naprawdę jest dobrze, trochę drogie to auto. Ale nie oszukujmy się, noo nie bierzmy sobie jakiegoś Arteona czy a4 b9, bo płacimy w sumie więcej ale jakość i klasa lepsza. Zastanawiałem się nad Audi ale jak się przejechałem, to jak szybko wszedłem tak wyszedłem. Plastik fantastic. To dobre ale w Tipo fiacie. Jednoznacznie stwierdzam, że Volvo jest o niebo lepiej wykonane, taka półka A6 Audi jest adekwatna. Jeździłem, to wiem. Rozumiem cięcie...
~banio13
Sedan 1.6 D2 115KM 85kW
Na tym aucie raczej nie stracimy bo wiadomo te auta trzymają cenę. Gorzej jak te silniki będą sprawiały psikusy,na razie to wielka nie wiadoma, konstrukcja świeża mało opinii w internecie na temat tych silników. Po nieszczęsnej awarii zasięgnałem opinii na temat tych silników, podobno udane tylko czułe na paliwo. Wierzę że to przypadek i mimo wydatku zaryzykuję jazdy tym autem bo mimo wad ma więcej zalet, które mi osobiście pasują.
~Gegog
Sedan 3.0 T6 304KM 224kW
Na 2 rzut oka super. Z czasami jak opadną emocje i moc odchodzi na 2 plan, nigdy więcej Volvo. Za takie pieniądze - jakość tragedia. Miałem Acurę Tl, BMW 3 e90, audi a4 b6, mercedesa C klasę i tak tragicznie wykonanego samochodu jeszcze nie widziałem. Plastik, trzeszczące wszystko nawet w nowym aucie z salonu na tamte czasy jak wychodziły jako nowe.
~Marcin N.
Sedan 2.5 T5 254KM 187kW
Uważam to za dobry zakup, auto ma charakter sportowy, ma dwa dyfuzory z tylu więc nutka sportowego auta jak najbardziej obecna, volvo ma bardzo grube blachy, drzwi itp, w hondzie pamietam blacha była chuda, w volvo jest gruba ze 2/3 razy. Jakość i komfort podróżowania względem ceny jak najbardziej opłacalny
~Darek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Mój 10 letni egzemplarz pokazuje, że jest zdecydowanie wart swojej ceny. Po takim czasie dalej nie wykazuje śladów zużycia, a materiały wykorzystane do produkcji nie poddały się próbie czasu i dalej bardzo dobrze wyglądają.
~tomsa
Sedan 2.0 T 203KM 149kW
Za ponad 200 tyś złotych można żądać, czegoś więcej. Żałuję, że nie wybrałem Suva BMW, auto jako chińska wyróbka nie jest tyle warte. Niestety to nie jest już volvo - to skośnooki wyrób auto podobny.
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
to najtańsze auto w segmencie D klasa, więc samo przez siebie daje mu wysoką notę, nawet niemieckie gazety ciągle usiłują go zdeklasować.A to raczej + dla volvo
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Wziąłem w leasing roczny samochód od dealera volvo. Samochód był autem demonstracyjnym w wersji Momentum z dużą ilością systemów bezpieczeństwa. Cena niższa od ceny Skody Octavii RS...
Dziennik kosztów dla Volvo S60 II
8,7
~volverine
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Troszke rozczarowuje jakosc wykonania tzn. w srodku odkleja sie srebrna folia przy kierownicy i z boku obok siedzenia pasazera. Kierownica podatna na zarysowania.