Lista ocen Volvo S60 II (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
Samochód nigdy nie miał usterki unieruchomiajacej samochód, więc oceniam go na 5 gwiazdek. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że jest bezawaryjny. Przez 3 lata eksploatacji i 80 tysięcy kilometrów (od 120 do 200 tysięcy km) nie miał żadnej awarii.
~Pablocarlos
Sedan 2.4 D5 215KM 158kW
Poza uszkodzonym elektrycznym hamulcem parkingowym nic powaznego. Niezbedne, spodziewane wymiany czesci eksploatacyjnych (tych wymiennych corocznie i tych, które beda wymagaly wymiany przy wysokich przebiegach).
~mateusz
Sedan 2.0 D3 163KM 120kW
kiepska jakość materiałów w środku to nie to volvo co kiedyś wychodzi made in china.I tarcze zajebiście nietrwałe wymiana co 30000 tys km wichrują się a nie jeżdżę ostro.System audio już trzy razy padał i trzy razy wgrywali nowy soft
~j
Sedan 1.6 T3 150KM 110kW
miałem kolizję (nie z mojej winy) więc to pewnie nie jest wymierne - ale mam wątpliwości czy wszystkie poduszki powinny były wystrzelić, na pewno jest bezpiecznie choć przy naprawie drogo (bardzo)
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Ani jednej poważnej usterki, więc trudno mi się nawet wypowiedzieć w tej kwestii... Dotychczas robiłem w tym samochodzie tylko elementy eksploatacyjne i oleje.
~Gegog
Sedan 3.0 T6 304KM 224kW
Trzeba uważać na skrzynie, aczkolwiek ponoć są bezawaryjne, tylko najważniejsze, aby poprzedni właściciel udokumentował wymianę oleju w skrzyni.
~Radek
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Jeden rok 3 poważne awarie. EGR potem chłodnica klimatyzacji, na końcu chłodniczka EGR (pęknięcie), suma napraw 9000 zł.
~Impress
Sedan 2.0 T5 240KM 177kW
Raz musiałem wymienić pompę paliwa za ok. 800zł i w czasie 2 letniej eksploatacji to wszystko. Auto nigdy mnie nie zawiodło.
~gajus
Sedan 1.6 T3 150KM 110kW
Po 3 tyś wymiana koła dwumasowego. Po 29 tysiącach wymiana maglownicy. Moja 17 letnia honda accord 1.8 jest mniej usterkowa
~tomsa
Sedan 2.0 T 203KM 149kW
Czekam aż popsuje się skrzynia powershit. To nie pierwsza moja skrzynia, która tak puka. W nowych wieśvagenach DSG ma podobno to samo.